×
Mobilā versija
+20.2°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
6. novembris, 2015
Drukāt

Atcelts rītdienas reiss uz Hurgadu

http://www.getica.ro/http://www.getica.ro/

Līdztekus aizliegumam lidojumiem uz Ēģiptes kūrortu Šarm eš Šeihu, rīt arī atcelts reiss uz Hurgadu, aģentūru LETA informēja starptautiskajā lidostā “Rīga”.

Kā iepriekš norādīja Civilās aviācijas (CAA) direktors Māris Gorodcovs, aģentūra saglabājusi spēkā aizliegumu lidojumiem uz Ēģiptes kūrortu Šarm eš Šeihu un patlaban nav iespējams prognozēt, kad tie tiks atļauti.

Vienlaikus atļauts nosūtīt uz Ēģipti divas lidmašīnas, lai nogādātu Latvijā kūrortos esošos tūristus.

Patlaban Šarm eš Šeihā iestrēgušie tūristi ar īpašām lidmašīnām mājās tikšot nogādāti sestdien un svētdien. Kopumā uz Rīgu patlaban ir jādodas 253 tūristiem, un tie uz Latviju tikšot nogādāti ar diviem reisiem. Lidmašīnas uz Ēģipti dosies bez pasažieriem. Pasažieru ierašanās Rīgā no Šarm eš Šeihas plānota sestdien, 7.novembrī, ap plkst.17.

Gorodcovs skaidroja, ka laika gaitā drošības pasākumi var tikt grozīti, taču tas notiks, ņemot vērā situācijas attīstību.

Kā aģentūru LETA informēja “airBaltic”, jauni tūristi uz Ēģipti netiks nogādāti.

Pēc tūroperatora sniegtās informācijas, kopumā patlaban Ēģiptes kūrortos atrodas nepilni 500 tūristu no Latvijas: Šarm eš Šeihā, pēc CAA datiem, – 253, bet Hurgadā, pēc tūroperatora datiem, – 190 tūristi.

Kā aģentūrai LETA skaidroja lidostā, saskaņā ar ziemas lidojumu sarakstu reisus uz Šarm eš Šeihu veic divas aviokompānijas – “airBaltic” un čarterkompānija “Air Cairo” sadarbībā ar tūroperatoru “GoAdventure”. Uz Hurgadu čarterlidojumus veic iepriekš minētā “Air Cairo”.

Kā ziņots, sestdien 23 minūtes pēc pacelšanās no Šarm eš Šeihas Sīnāja pussalā nogāzās Krievijas aviolaineris un katastrofā gāja bojā 224 cilvēki.

Līdzīgi kā citu valstu aviokompānijas, arī “airBaltic” vakar atcēla lidojumus uz Ēģipti.

“airBaltic” viceprezidents Jānis Vanags iepriekš norādīja, ka no atbildīgajām iestādēm ir saņemtas rekomendācijas neveikt lidojumus uz Ēģipti. Līdz ar to lidojumi uz Ēģipti, Šarm eš Šeihu, nevarēs notikt “līdz brīdim, kad šis aizliegums tiks atcelts”.

Pasažieriem ir jāvēršas kompānijās, kurās tie ir iegādājušies lidmašīnas biļetes, un jāseko līdzi informācijai aviokompānijas mājaslapā, norādīja lidsabiedrības pārstāvis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+