Latvijā
Rīga

Atjaunos Rīgas Dzemdību namu, samazināsies autostāvvietu skaits 16

Foto no arhīva

Pirmdien uzsākti Rīgas Dzemdību nama (RDN) galvenās – septiņu stāvu ēkas atjaunošanas darbi, kas iekļauj fasādes siltināšu un logu nomaiņu. Darbus finansē Rīgas dome un tie ilgs vairākus mēnešus, ņemot vērā laika apstākļus un slimnīcas darba ritmu un noslogotību, paziņojumā informē slimnīca.

Vispirms notiks būvuzņēmējam nepieciešamās teritorijas iekārtošana un sastatņu uzstādīšana ēkas pagalma pusē. Lai nodrošinātu nepārtrauktu un drošu darba procesu, atsevišķās vietās RDN teritorijā tiks ierobežota cilvēku un transporta līdzekļu kustība. Šī iemesla dēļ samazināsies RDN pagalmā esošo autostāvvietu skaits.

Logu nomaiņas laikā īslaicīgi tiks slēgtas atsevišķas pēcdzemdību palātas atbilstoši veicamo darbu izpildes vietai. Par visām izmaiņām RDN klienti tiks informēti savlaicīgi, uzsver slimnīca.

Papildus iepriekš minētajam, RDN drīzumā tiks uzsākta arī ēdināšanas kompleksa liftu maiņa. Tā nepieciešama, lai nomainītu ēdiena piegādei izmantotos tehniski novecojušos liftus.

Remontdarbu laikā telpās iespējams paaugstināts trokšņu un putekļus līmenis.

Rīgas Dzemdību nama galvenās ēkas atjaunošanas darbi izmaksās 855 914 eiro, aģentūrai LETA pastāstīja iestādes valdes priekšsēdētājas biroja vadītāja Santa Lārmane. Darbus veic pilnsabiedrība “JPG 2B”.

Rīgas Dzemdību nams ir valstī lielākā un modernākā dzemdību palīdzības un prenatālās aprūpes iestāde ar gandrīz 70 gadus lielu pieredzi grūtnieču aprūpes, dzemdību palīdzības un ginekoloģisko pakalpojumu sniegšanas jomā. Dzemdību namā ik gadu tiek pieņemtas vairāk nekā 7000 dzemdību, kas ir aptuveni trešdaļa no visām dzemdībām valstī.

LA.lv