×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
21. septembris, 2015
Drukāt

Atkal daudz zog “Volvo” lukturus, brīdina apdrošinātājs

Foto - If ApdrošināšanaFoto - If Apdrošināšana

Augustā un jo īpaši septembrī atkal atsākušās Volvo automašīnu lukturu zādzības, liecina If Apdrošināšanā saņemto KASKO apdrošināšanas polišu atlīdzību statistika. Tāpat kā maijā, arī patlaban visbiežāk tiek zagto Volvo XC90, XC70, XC60 un S60 modeļu lukturi.

“Gan mūsu partneru, gan If Apdrošināšanas apkopotā informācija apliecina, ka pēdējā mēneša laikā atkal sarosījušies Volvo lukturu zagļi. Pārsvarā ir apzagti salīdzinoši jauni transportlīdzekļi, par kuriem atkarībā no to izlaiduma gada, lukturu specifikācijas un zādzības laikā nodarītiem virsbūves bojājumiem, kā arī izsistiem stikliem aprēķināti zaudējumi no 1700 līdz pat 3200 eiro,” informē If Apdrošināšana Transporta atlīdzību grupas vadītājs Pāvels Valainis.

If Apdrošināšana jau iepriekš informēja, ka līdzīgs Volvo markas automobiļu zādzību bums tika piedzīvots maijā, kad auto vandalisma gadījumu skaits dubultojās un no kopējā nozagto autolukturu skaita Volvo lukturi veidoja 80 %.

Tāpat kā iepriekšējos mēnešos zādzības galvenokārt notikušas pa nakti vairākās Rīgas priekšpilsētās un rajonos.

“Autoīpašniekus lūdzam atcerēties, ka viena no efektīvākajām aizsardzības metodēm pret autodetaļu zādzībām ir to marķēšana un motora pārsega bloķēšanas iekārtas uzstādīšana. Policija periodiski informē, ka tai izdevies noķert kārtējo autolukturu zagli. Ja lukturi būtu marķēti, īpašnieks tos būtu atguvis,” atgādina Pāvels Valainis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+