Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
27. septembris, 2016
Drukāt

Atklāj grupu, kas pārvadāja vjetnamiešus pa tā saukto Baltijas maršrutu

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas, Polijas un Lietuvas dienesti ir pārtraukuši starptautiskas noziedzīgi organizētas grupas darbību, kas organizēja un īstenoja personu nelikumīgu pārvietošanu no Vjetnamas caur Krieviju un Baltijas valstīm uz Poliju jeb tā saukto “Baltijas maršrutu”.

Starptautiskās sadarbības ietvaros 8.septembrī Polijas amatpersonas aizturēja vienu Polijas un divus čečenu izcelsmes Krievijas pilsoņus. Aizturēšanas tika īstenotas Latvijas, Polijas un Lietuvas teritorijā.

Polijas robežsargi pārtrauca noziedzīgi organizētās grupas kodola, divu Krievijas un viena Polijas pilsoņa, darbību. Aizturētajiem Krievijas pilsoņiem bija Polijas pastāvīgās uzturēšanās atļaujas.

Latvijas robežsardzes amatpersonas kopumā aizturēja desmit citus čečenu izcelsmes Krievijas pilsoņus, kuri nelikumīgi šķērsoja valsts robežu, kā arī nelikumīgi pārvietoja pāri valsts robežai Vjetnamas pilsoņus.

Lietuvas tiesībaizsardzības iestādes aizturēja vienu čečenu izcelsmes Krievijas pilsoni – vienu no galvenajiem organizētājiem, par kuru bija izdots Eiropas Apcietināšanas Orderis.

Visas aizturētās personas ietilpa transnacionālā organizētā grupā.

Robežsargi kopumā aizturēja 84 nelegālos imigrantus no Vjetnamas. Latvijas robežsargi aizturēja 38 Vjetnamas pilsoņus, Polijas robežsardzes amatpersonas aizturēja 42 personas, savukārt vēl 4 personas aizturēja Lietuvas Republikas robežsardze.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+