×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
8. maijs, 2013
Drukāt

Atrasta departamenta vadītāja

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāra vietnieka un Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta direktora amatu ieņems Agrita Kiopa, kura darbu ministrijā plāno sākt 15. maijā.

 

A. Kiopa ieguvusi filozofijas zinātņu doktora grādu Džordžijas Tehnoloģiju institūtā, ASV, specializējoties zinātnes un tehnoloģiju politikā. Savukārt Sirakūzu universitātes Maxwell Pilsonības lietu skolā viņa ieguvusi maģistra grādu sabiedrības vadībā. Latvijas Universitātē iegūts politikas zinātņu maģistra grāds un Rīgas Tehniskajā universitātē ‒ inženierzinātņu bakalaura grāds.

A. Kiopa strādājusi dažādos projektos ASV, kuru gaitā izvērtētas zinātnes politikas programmas un zinātniskās darbības rezultāti, kā arī Eiropas Komisijas finansētā zinātnes darbaspēka izpētes projektā Liverpūles universitātē. Viņa ir vairāku zinātnisko publikāciju autore. Latvijā A. Kiopa strādājusi Finanšu ministrijā un Valsts kancelejā, kur vadīja valsts pārvaldes kapacitātes stiprināšanas projektus. Valsts jaunatnes iniciatīvu centrā bijusi direktora vietniece starptautisko attiecību jautājumos.

IZM izsludinātajā atklātajā konkursā uz šo amatu pieteicās deviņi pretendenti. Viens dalību konkursā atsauca, bet divi neatbilda izvirzītajām prasībām. Līdz ar to konkursa trīs atlases kārtās tika vērtēti seši pretendenti, no kuriem par piemērotāko šim amatam atzīta A. Kiopa.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+