×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
24. decembris, 2017
Drukāt

Autovadītāju lielākais bieds svētku laikā esot neapdomīgi braucēji uz ceļiem (3)

Foto- LETAFoto- LETA

Latvijas autovadītāji par savu lielāko biedu Ziemassvētku laikā uzskata neapdomīgus braucējus uz ceļiem, kā arī pārpildītas autostāvvietas tirdzniecības centros, noskaidrots degvielas tirgotājas AS “Virši-A” veiktajā interneta aptaujā.

Lielākā daļa jeb 80,4% no aptaujas respondentiem norādīja, ka tieši neapdomīgi braucēji uz ceļiem rada lielāko satraukumu. Kā otrs lielākais bieds norādītas garās rindas autostāvvietās pie tirdzniecības centriem, kam sekoja lielie sastrēgumi uz ielām.

Kā liecina aptaujas dati, 61% svētku brīvdienās plāno braukt ar automašīnu ciemos pie radiem un draugiem, turpretim vairāk kā viena piektdaļa jeb 22% plāno svētku laikā palikt mājās. Tikmēr 10% respondentu svētku brīvdienās plāno doties garākā ceļojumā ar automašīnu.

Par noderīgāko dāvanu autovadītājam svētkos 35% respondentu atzina automašīnas salona ķīmisko tīrīšanu, 27% – jaunas ziemas riepas, savukārt 19% no aptaujātajiem respondentiem – pilna servisa tehnisko apskati automašīnai.

“Virši-A” aptauja veikta uzņēmuma kontā sociālajā tīklā “Facebook”, tajā piedalījās gandrīz 250 respondentu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Lielākais bieds ir bailīgie……tikko uz ceļa ir vairāk par divām mašīnām un nedod dievs ceļmalas zālīte ir apsarmojusi, bailīgie nomet ātrumu uz 70.km/h un viņam pie kājas, pat ja aiz viņa ir izveidojusies puskilometru gara rinda…ātrāk viņš nebrauks un garām nevienu nepalaidīs. Un dēļ tādiem sanāk visgrandiozākās ziepes.

  2. Protams autovadītājiem jābaidās no citiem autovadītajiem – tas ir nomāli ….

  3. 1 svētku diena ir svētki , 2 svētku dienas – neliela katastrofa , 3 svētku dienas – teju Pasaules Gals …

Draugiem Facebook Twitter Google+