Horoskopi un mistika
Horoskopi

Bagātnieku horoskops. Kurās zīmēs dzimst pasaulē un Latvijā bagātākie cilvēki?0

Arhīva foto

Tava astroloģiskā zīme var būt norādījums uz to, cik lielu bagātību vari iegūt šajā dzīvē. Protams, jāiegulda darbs un pūliņi, bet zodiaka zīme dāvā veiksmi.
Saskaņā ar “Forbes” miljardieru sarakstu par 2017. gadu bagātu uzņēmēju var atrast teju ikvienā zodiaka zīmē, bet ir arī līderis, un tā tam arī jābūt.
Tālāk atrodi savu zīmi un uzzini, kādi miljardieri dzimuši vienā astroloģiskajā mēnesī ar tevi.

Vēžiem zināmā mērā nav paveicies, bet arī konkurence mazāka. Tikai pieci cilvēki, kas dzimuši šajā zīmē, iekļuvuši slavenajā “Forbes” topā: starp tiem ir Elons Masks, “Tesla Motors” ģenerāldirektors, ar 13,9 miljardiem ASV dolāru un Šarlīne de Karvalju-Heinekena ar 12,6 miljardiem.
Arī Jaunavas pārstāvētas tikai ar pieciem miljardieriem, starp tiem pazīstamākie ir uzņēmējs Vorens Bafets ar 75,6 miljardiem un “Alibaba Group” valdes priekšsēdētājs Džeks Ma ar 28,3 miljardiem.

Nākamā vietā pieder Strēlniekam ar sešiem zīmes pārstāvjiem miljardieru topā. Starp tiem ir “Fidelity Investments” direktore Abigeila Džonsone 14,4 miljardi un brāļi Hinduji no “Hinduja Group” ar 15,4 miljardiem.

Latvijas 100 bagātāko saraksta pirmajā vietā jau nemainīgi atrodas baņķieris – “ABLV Bank” bankas īpašnieks Oļegs Fiļs, kura turība tiek lēsta 315 miljonu eiro apmērā. Fiļs dzimis 1973.gada 12. decembrī – tātad pēc horoskopa ir Strēlnieks.

Septiņi miljardieri dzimuši Dvīņu zīmē. Starp viņiem ir “Walmart” īpašnieks Džims Voltons (34 miljardi) un “Thomson Reuters” vadītājs Deivids Tomsons (27,2 miljardi).

Arī Zivis pārstāvētas ar septiņiem miljardieriem, tostarp “Dell” dibinātāju Maiklu Dellu (20,4 miljardi) un LVMH direktoru Bernāru Arno (41,5 miljardi).

Mežāzis sarakstā arī iekļuvis ar septiņiem miljardieriem. Viņu vidū jāizceļ “Amazon” dibinātājs un galvenais izpilddirektors Džefs Bezoss un “Safra National Bank of New York” vadītājs Džozefs Safra (20,5 miljardi).

Ūdensvīri var lepoties ar astoņiem miljardieriem, lai minam Ņujorkas uzņēmēju Maiklu Blumbergu (47,4 miljardi) un meksikāni Karlosu Slimu Helu (54,5 miljardi). Kā redzams, Ūdensvīri prot pelnīt naudu!

Nākamie astoņi miljardieri dzimuši Vērša zīmē. Pie viņiem pieder “Facebook” radītājs Marks Cukerbergs (56 miljardi) un BMW mantiniece Suzanna Klatēna (20,4 miljardi).

Vēl astoņi miljardieri papildina sarakstu no Skorpiona zīmes, turklāt kādi! Skorpions ir pasaulē bagātākais cilvēks Bils Geitss (86 miljardi), gan Stīva Džobsa atraitne Lorēna Pauela Džobsa (20 miljardi).

Svari piesakās ar apaļu desmitnieku! “Walmart” mantiniece Alise Voltone (33,8 miljardi) un vadītājs Stefans Pēršons (19,6 miljardi).

Saistītie raksti

Lauvas zīmē arī dzimuši desmit miljardieri: “Google” līdzdibinātjas Sergejs Brins (39,8 miljardi) un “Oracle” radītājs Lerijs Elisons (52,2 miljardi).

Un kurš tad ir šī saraksta uzvarētājs? Protams, tas ir Auns! Miljardiera statusu sasnieguši vismaz 11 Forbes sarakstā minētie Auni. Starp tiem – “Zara” dibinātājs Amanisio Ortega ar 71,3 miljardiem un Indijas bagātākais cilvēks Mikeša Ambani ar 23,2 miljardiem.

LA.lv