Foto – Shutterstock

Karmiskā nauda un horoskops. Kā nodrošināt labklājību katrai zodiaka zīmei? 0

Kas nolasāms pamathoroskopā?

VIDEO. “Sauciet dakteri!”. LTV žurnāliste tiešajā ēterā zaudē samaņu, policijas priekšnieks Ruks rīkojas nekavējoties
Latviju sasniegs plaša nokrišņu zona. Laikapstākļu prognoze otrdienai
Sinoptiķi nāk klajā ar nākamās nedēļas prognozēm – cik lielam aukstumam jāgatavojas? 14
Lasīt citas ziņas

Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe, materiāls publicēts “Ezoterikas gadagrāmatā”

Naudas vēsture ir sena, un visos laikos tai bijusi liela nozīme. Vēstures avotos rodamas ziņas, ka naudas rašanās pirmsākumi datējami ar aptuveni 75 000. gadu pirms mūsu ēras. Tajā tālajā senatnē Āfrikā norēķinos tika izmantoti gliemežvāki jeb tā dēvētā protonauda. Senatnē kā maksāšanas līdzekli piedāvāja arī dažādus vērtīgus priekšmetus, piemēram, dārgmetālus. Zelts – mūžīgā vērtība! Metāla monētas kā maksājumu līdzeklis parādījās aptuveni 7. gadsimtā pirms mūsu ēras.

CITI ŠOBRĪD LASA

Papīrnauda vispārējā apritē tika izdota ap 960. gadu Ķīnā. Sākotnēji to sedza ar dārgmetāliem un tās lietojums tika ierobežots. Lielos mērogos nesegta nauda tika ieviesta Francijā 18. gadsimta sākumā.

Lai vai kādā izpildījumā, naudai visos laikos un ļaužu dzīvē bijusi sava vieta. Turklāt pastāv uzskats, ka nauda ir enerģija, kas var nākt gan ar pozitīvu, gan negatīvu spēku, un tajā ir jādalās gan tērējot, gan ziedojot. (Īpaši tas attiecas uz ļoti turīgiem cilvēkiem, un ne velti daudzi miljonāri nodarbojas ar labdarību un mecenātismu. Liela nauda uzliek lielu atbildību.)

Cilvēka pamathoroskopā nolasāma informācija par viņa attiecībām ar materiālajām vērtībām – kā viņš pret tām attiecas, kādas ir sadzīves maģijas iespējas tās pavairot, ar kādām nodarbēm iespējams nopelnīt un kādas problēmas saistībā ar naudu var rasties.

Karmiskā nauda

Foto: Fotolia

Cilvēku astroloģiskajās kartēs parādās dažādi karmiskie momenti, ko es interpretēju kā mājasdarbus, kas nākuši līdzi no iepriekšējām dzīvēm un ar ko šajā pasaulē jāstrādā. Turklāt ne vienmēr tās ir augstas garīgas lietas vai liktenīgi notikumi, kam jāiziet cauri. Nereti šīs karmiskās mācības skar pavisam praktiskas dzīves jomas, arī naudas lietas un materiālās vērtības.

Uz karmiskiem uzdevumiem astroloģijā norāda vairākas pozīcijas, un viena no tām ir tā dēvētais Melnais Mēness jeb Lilita. Ja cilvēka pamathoroskopā tas atrodas kartes otrajā mājā, kas atbild par materiālām vērtībām, tad noteikti dzīvē nāksies saskarties ar problēmām šajā jomā. Cilvēkam jāmācās apieties ar naudu un materiālajām vērtībām, un viņš nedrīkst kļūt atkarīgs no naudas.

Var rasties bailes no nabadzības, pastiprināta tieksme krāt, un pret to jācīnās, gan pašam atļaujoties tēriņus savam priekam, gan aizdodot citiem, gan ziedojot. Šī pozīcija rāda, ka, iespējams, dzimtā kaut kas ar naudu nav bijis kārtībā. Nav bijusi pareiza attieksme, vai tā iegūta ne visai godīgiem līdzekļiem.

Par naudu kā karmisku tēmu liecina Veneras atrašanās īpašā retrogrādā (jeb “atpakaļejošā”) stāvoklī cilvēka piedzimšanas brīdī un līdz ar to arī viņa individuālajā horoskopā. Iespējams, cilvēks nav pratis vai gribējis adekvāti un godīgi darboties ar finansēm, un šeit un tagad viņam tas jāmācās. Jābūt rūpīgam un vērtējošam, īpaši, darbojoties ar lielām summām vai kopīgiem finanšu līdzekļiem.

Abas iepriekš minētās pozīcijas prasa pret naudas lietām attiekties īpaši atbildīgi. Cilvēkam jāmācās ar naudu apieties, to cienīt un apzināties, ka nauda jebkurā gadījumā ir enerģija.

Brīnumi nenotiek

Foto – Shutterstock

Dažkārt cilvēki pie astrologa vēršas, kad problēmas samilzušas. “Man regulāri trūkst naudas… Tiklīdz vairāk nopelnu, tā tūdaļ uzrodas neatliekami izdevumi… Kad tikšu vaļā no parādiem? Dzīvoju kā apburtajā lokā, kas nepārtraukti griežas ap finanšu problēmām…”

Svarīgi saprast, ka astroloģija nav brīnumlīdzeklis, labās fejas nūjiņa, kas ar “kreks-feks-peks” burvju mājienu likvidēs visas finanšu problēmas. Daudz kas atkarīgs no cilvēka gribas – vai viņš tiešām ir gatavs tās risināt, ievērot ikdienā finanšu disciplīnu, daļu peļņas nesavtīgi ziedot, sākt veidot savu biznesu vaiga sviedros un no nulles.

Astrologs var norādīt, kādi ceļi būtu ejami, lai sakārtotu un uzlabotu finanšu stāvokli, taču lielākoties tas būs smags un sistemātisks darbs, kas jāpadara pašam cilvēkam.

“Ne-” blokāde

Foto – LETA

Runājot par darbu ar sevi, atmiņā nāk kāda konsultācija. Sieviete vidējos gados lūdza padomu, kā sakārtot un uzlabot finanšu jomu, kurā esot daudz problēmu, hronisks naudas trūkums, cīņa ar parādiem.

Viņas individuālajā horoskopā patiešām bija ļoti “slikta” Venera, t.i., planētai bija vairākas nelabvēlīgas kombinācijas, un tā atradās horoskopa kartes otrajā mājā, turklāt jau iepriekš minētajā retrogrādajā stāvoklī. Sarežģīts gadījums. Sieviete daudzus gadus bija strādājusi vienkāršu algotu darbu, bet tagad to zaudējusi. Līdztekus reālām finanšu problēmām viņā vēl bija samilzis aizvainojums, ka darbu zināmā mērā neizdodas atrast arī savu gadu dēļ, jo Latvijā diemžēl bieži vien tiek dota priekšroka jaunībai, nevis pieredzei.

Zinot, ka dzīvē nekad nav tikai viens ceļš un ka arī vissarežģītākajās situācijās ir kāda izeja (un varbūt ne viena vien), centāmies atrast veidus, kā situāciju sakārtot. Tā kā daļa problēmas slēpās spējā (vai pareizāk sakot – nespējā) pārvaldīt savus resursus, ieteicu iekārtot rēķinu grāmatiņu jeb finanšu plānotāju, kurā tiek uzskaitīti ienākumi un izdevumi. Tas ir it kā primitīvi un mazliet arhaiski, taču joprojām gana efektīvi, jo ievieš skaidrību un tur pie kārtības. Nākamais solis – domāt par ienākumu vairošanu. Šīs klientes astroloģiskā karte rādīja, ka viņai piemērots būtu neliels individuālais bizness kādā ne pārāk populārā nozarē. Taču pieredze rāda, ka nevajag baidīties no nepopulāriem lēmumiem, jo līdztekus ekonomiskam izvērtējumam ir ļoti svarīgi, lai cilvēks dzīvē darītu to, kas viņam jādara, kas viņam padodas un patīk. Tad arī būs auglīgi rezultāti.

Šajā gadījumā sieviete vecāku ietekmē bija izvēlējusies profesiju, kas viņai nebija mīļa, taču pirms gadiem – stabila un ienesīga. Bet tagad vairs ne. Kad ieteicu sievietei interešu izglītības kursos sākt apgūt prasmes, kas viņai kā veiksmīgas “zvaigznēs ierakstītas”, atbilde bija: “Es to nemūžam neiemācīšos.” Uz piedāvājumu šajā jomā sākt privāto biznesu, viņa teica: “Es nepratīšu”, bet, mudināta tomēr uzdrīkstēties, viņa bilda: “Man neizdosies.” Diemžēl tā viņa ar savu “ne” arī aizgāja. Visticamāk, lai turpinātu cīnīties ar naudas problēmām un gaustos par sūro likteni. Ja noliedzam, nenoticam un nedarām, kā
gan cerēt uz situācijas uzlabošanos?

Izmanto iespējas!

Foto-Shutterstock

Astroloģijas ideja būtībā ir izprast sevi, savu ceļu, sūtību, saprast, kāpēc notiek tā, kā notiek, un kā dzīvot labāk, harmoniskāk, sakārtotāk.
Tātad – apzināties savas iespējas un riskus. Itin visās jomās, arī materiālajā.

Kā jau iepriekš minēju, svarīgi darīt dzīvē to, kas jādara. Vēlamās nodarbes, kā arī materiālās iespējas atspoguļojas cilvēka pamathoroskopā.

Faktiski katra karte ir individuāla, tomēr reālā prakse rāda, ka cilvēku iespējas var klasificēt vairākās kategorijās. Jo skaidrāk apzināmies savas iespējas, jo sekmīgāk tās izdosies realizēt. Astroloģiskajā analīzē tiek ņemti vērā otrās un astotās horoskopa mājas stāvokļi, kur redzamas “attiecības” ar saviem un kopīgiem (banku, ieguldījumu u.tml.) finanšu resursiem. Tāpat analizē, kādas planētas kādās kombinācijās atrodas šajos kartes sektoros, aplūko arī naudas planētas Veneras un veiksmes planētas Jupitera stāvokļus un vēl daudzas citas nianses. Šajā publikācijā detaļās neiedziļināsimies, jo profesionāliem
astrologiem tas ir zināms, bet cilvēks bez nopietnām astroloģijas zināšanām pats horoskopu izanalizēt nevar un pat nevajadzētu to mēģināt, jo viegli iespējams kļūdīties.

Kāds ir naudas enerģijas tips?

Ilustratīvs foto
Foto – Shutterstock

Taču atgriežamies pie dažādiem materiālo iespēju variantiem, ko, pēc savas pieredzes, varētu iedalīt vairākās grupās:

– Cilvēki ar normālu naudas enerģiju horoskopā. Līdzekļi pārsvarā tiek iegūti algotā darbā kā darba ņēmējiem. Ikdienas vajadzībām pietiek, īpašu problēmu nav.

– Cilvēki ar normālu naudas enerģiju, līdzekļi pārsvarā tiek iegūti privātajā biznesā (mazā vai vidējā). Nodrošina sevi, īpašu problēmu
nav.

– Cilvēki ar spēcīgu pozitīvu naudas enerģiju. Ir iespējas nopelnīt “virs vidējā”.

– Cilvēki ar spēcīgu negatīvu naudas enerģiju. Nepārtraukti rodas kādas problēmas. (Un vēl sarežģītāk, ja pamathoroskopā parādās arī kombinācija, kas norāda uz iespējamām kredītu problēmām.)

Šis iedalījums ir vispārīgs, taču iezīmē galvenās tendences. Te gan vēl jāpiebilst, ka astroloģija neizmēra naudas daudzumu skaitliskā izteiksmē, bet drīzāk gan enerģijās, piemēram, Venera – neliela peļņa, nauda ikdienas vajadzībām, Jupiters – peļņas veiksme, labi ienākumi, Plūtons – ļoti spēcīga naudas enerģija (negatīvās kombinācijās norāda uz iespējamu bankrotu, finanšu krahu). Tieši Plūtons saistās ar naudas enerģiju pasaulslavenā miljardiera Bila Geitsa individuālajā horoskopā. Interesanti, ka līdzīgas kombinācijas redzētas tepat mūsu cilvēku kartēs. Neviens no viņiem gan diemžēl nav guvis tādus panākumus kā Geitss, taču interesanti, ka viņi visi darbojas privātajā biznesā. Arī krīzes laikā, kad viss juka un bruka un tik daudzi saskārās ar finanšu problēmām, šie cilvēki saglabāja finanšu stabilitāti un turpināja pelnīt. Viņi pilnā apjomā realizēja savas iespējas.

Jāpiebilst, ka arī, pastāvot visveiksmīgākajām kombinācijām pamathoroskopā, mēdz būt sarežģīti gadu cikli, kad tik labi tomēr neklājas. Un otrādi – problemātisko horoskopu īpašniekiem ir veiksmīgi periodi, ko izmantot situācijas uzlabošanai. Tā ka faktiski varam teikt, ka astroloģija ir kā palīginstruments domājošiem un rīkoties gribošiem cilvēkiem. Kad fiksēta problēmas būtība, ar to iespējams strādāt un risināt.

Sarkans maks un varde – naudas nesēja

Foto – Scanpix

Lai noteiktu, kā cilvēkam jārīkojas ar finansēm, rūpīgi jāanalizē pamathoroskops, kas izveidots pēc precīziem dzimšanas datiem. Lai to izdarītu,
jādodas pie profesionāla astrologa. Ne vienmēr tas iespējams, ne visi to vēlas, un ne visiem tas vajadzīgs.

Tajā pašā laikā ir dažādi ieteikumi, kas līdz mums atnākuši no senatnes un ko katrs pats varam izmēģināt.

Latvijā diezgan populāra kļuvusi austrumnieku fenšui mācība, un daudz kas no tās ienācis arī mūsu sadzīvē, piemēram, ticējumi, kas saistās ar naudu.

Viens no populārākajiem ir naudas glabāšana sarkanā makā, jo sarkanā krāsa nes sevī spēcīgu enerģiju, kas labvēlīgi ietekmē naudas plūsmu. Turklāt makā jābūt kārtībai. Vēlams, lai tajā glabātos tikai nauda, nevis bankas kartes, un nekādā gadījumā tur nedrīkst atrasties veci čeki, kas norāda uz izdevumiem. Jauna maka iegādei vislabāk izvēlēties pirmo, sesto vai trīspadsmito Mēness dienu (mūsdienās tās daudzos kalendāros tiek norādītas).

Materiālās labklājības piesaistīšanai mājoklī dienvidaustrumu sektorā jāvalda kārtībai. Tur nedrīkst atrasties daudz mantu, it īpaši vecas lietas, kas traucē enerģijas plūsmai. Tāpat ar finanšu labklājību saistās jebkuras telpas tālākais kreisais stūris. Arī tur nevajadzētu sakraut mantas.
Šajā tā dēvētajā “biznesa stūrī” var novietot bambusu, kas arī saistās ar labklājības izaugsmi un tiekšanos augšup.

Mājoklī var turēt naudas kociņus vai naudas vardīti, t.i., vardes suvenīru, kam mutē zeltīta monēta. Naudas zonā var novietot sarkanu sedziņu un zeltītus dekoratīvus priekšmetus.

Šādu ieteikumu ir diezgan daudz, un katrs var izvēlēties to, kas vairāk iepatīkas.

Kam ticēja latvieši

Ilustratīvs foto.
Foto – Shutterstock

Tā kā daudzas tautas, arī mūsu senči, kopš senatnes dzīvojuši saskaņā ar Mēness ritmiem, ar tiem saistās arī ticējumi par naudu.

Piemēram, aizņemties un aizdot (tajā skaitā mūsdienās no kredītiestādēm) vēlams dilstošā Mēnesī, lai parādam ir tendence sarukt. Pasākumi, no kuriem tiek gaidīta peļņa un auglīgums, sākami augošā Mēnesī. Pastāv arī uzskats, ka naudas darījumi jāveic līdz pusdienlaikam, tad tiem gaidāms labāks iznākums.

Dažādi interesanti tautas ticējumi atrodami profesora Pētera Šmita apkopotajos plašajos krājumos. Lūk, daži no tiem:

Ja cilvēka dzīves svinīgos brīžos (kristībās, iesvētīšanā un laulībās) tura naudu klāt, tad visu mūžu būs naudas diezgan.

Atrastu naudu tūliņ nevar izdot, ja izdod, tad cita nekrājas.

Katrreiz, kad saņem naudu, tā jāapspļauda, jo tad nekad neesot naudas trūkums.

Ja grib, lai nauda no maka neizsīkst, tad vienmēr vienu naudas gabalu vajag turēt makā.

Nedrīkst vakarā skaitīt naudu, lai velns neparauj.

Ja esi no kāda naudu aizņēmies, nauda jāatdod sīkākās naudas zīmēs, nekā tā tika saņemta no aizdevēja.

Naudu nedrīkst aizdot pēc saulrieta, jo tad tā nekad neatgriezīsies atpakaļ.

Ja kāds vēlas aizņemties naudu, ļoti nav vēlams to lūdzējam aizdot svētdienā vai pirmdienā – būs grūti vai pat neiespējami aizdoto atgūt.

Aizdodot kaimiņiem, draugiem un radiem sāli vai cukuru, no mājas tiek iznesta labklājība un pārticība, ar to nelabvēlīgi ietekmējot
arī naudas plūsmu.

Zelta nauda sapnī rādās uz bagātību, sīka nauda (sidraba un kapara) uz asarām.

Dažādu rituālu veikšana labklājības un bagātības piesaistīšanai notikusi kopš senatnes. Tos varam katrs izmēģināt, lai saprastu, vai un kā tie “strādā”, tomēr vislabākais – īstajā laikā un īstajā vietā darīt to, kas cilvēkam dzīvē jādara. Tādējādi ir lielākas iespējas sakārtot savu finanšu stāvokli nekā veicot maģiskus rituālus. Ja būtu kāda absolūtā brīnumrecepte, visi cilvēki dzīvotu pārticībā un bez problēmām.

Sekmīgās nozares pēc zodiaka

Foto – Shutterstock

Kā jau minēju, lai gūtu panākumus un vairākumā gadījumu līdz ar to arī uzlabotu materiālo stāvokli, svarīgi darboties nozarē, kas ir vispiemērotākā. Tas atkal jāskata individuāli katra cilvēka kartē, bet iedvesmai piedāvājam popkultūras horoskopus par piemērotākajām nodarbēm atbilstoši Saules zīmei (tai zodiaka zīmei, kurā cilvēka piedzimšanas brīdī atradusies Saule). Daļēji izmantoti arī leģendārā Latvijas astrologa grāfa Sergeja Vronska ieteikumi.

Auns

Foto – Shutterstock

Tirdzniecība, transporta pārvadājumi, auto pārdošana un remonts, instrumentu ražošana un tirdzniecība, mediji, sporta klubi u.c. šīs tēmas iestādes, avangardistisku modes preču veikali vai saloni, medicīna, it īpaši ķirurģija, ātrā ēdināšana, administrēšana un menedžēšana.

Vērsis

Foto – Shutterstock

Bankas un finanšu sektors, būvniecība, mākslas priekšmetu tirdzniecība, pārtikas ražošana un tirdzniecība, sabiedriskā ēdināšana, galantērijas un parfimērijas preču ražošana un tirdzniecība, vieglā rūpniecība, interjera un modes dizains, arī lauksaimniecība un ainavu arhitektūra.

Dvīņi

Foto: SHUTTERSTOCK

Sabiedriskās attiecības, mediji, izdevējdarbība, sakaru un transporta uzņēmumi, starpniecības un loģistikas pakalpojumi, diplomātiskais dienests, jurisprudence, aviācijas un kuģniecības uzņēmumi, pedagoģija un psiholoģija, konferenču un korporatīvo pasākumu rīkošana un apkalpošana.

Vēzis

Foto – Shutterstock

Pārtikas un mājas preču ražošana un tirdzniecība, sabiedriskā ēdināšana, viesmīlības bizness, sociālais darbs, bērnu aprūpes iestādes, ekotūrisms, dabas preparātu ražošana un tirdzniecība, psiholoģija, ģimenes konsultācijas, rakstniecība, mākslas un antikvāro priekšmetu saloni, arī ezoterika.

Lauva

Foto: SHUTTERSTOCK

Ekskluzīvu modes preču un interjera priekšmetu tirdzniecība un ražošana, dizains, viesmīlības bizness, juvelierizstrādājumu ražošana un tirdzniecība, birža, rūpnīcu vadība, pedagoģiskās iestādes, sporta kompleksi, tekstilrūpniecība, restorānu bizness, šovbizness, skatuves māksla.

Jaunava

Foto: Shutterstock

Biroju vadība, veselības aprūpes iestādes, farmācijas bizness, izdevējdarbība, kancelejas preču ražošana un tirdzniecība, psiholoģija, grāmatvedība, zinātniskā pētniecība, tirdzniecība, profesionālā kritika, valodu apmācība, medicīna, arī dziedniecība (ja ir dabas dots talants) un viss, kas saistās ar veselīgu dzīvesveidu.

Svari

Foto: Shutterstock

Jurisprudence, tiesas, advokatūra, modes saloni, kosmētikas līdzekļu ražošana un tirdzniecība, dizains, izdevējdarbība, diplomātiskais dienests, laulību aģentūras, iepazīšanās dienesti, reklāmas aģentūras, antikvariāti, filozofija, psiholoģija.

Skorpions

Foto – Shutterstock

Tehnisko ierīču ražotnes vai remonta firmas, metālrūpniecības uzņēmumi, auto vai datoru darbnīcas, apdrošināšanas tirgus, bankas, advokatūra, privātdetektīvu biroji, apbedīšanas bizness, medicīna, dažādas zinātnes un tehnikas lauciņi.

Strēlnieks


Starptautiskie sakari un pārvadājumi, tūrisma bizness, komunikāciju līdzekļi, enerģētika, degvielas bizness, pedagoģija, vēsture, grāmatniecība, jurisprudence, filozofija, reliģija, dažādu industriālo un tautsaimniecisko objektu vadība, spēļu bizness, kā arī sports.

Mežāzis

Ilustratīvs attēls
Foto: SHUTTERSTOCK

Grāmatvedība, lietvedība, komunālās saimniecības uzņēmumi, valsts dienests, būvniecība, arhitektūra un nekustamais īpašums, jurisprudence, inženierzinātnes, farmācija, lauksaimniecība, kokrūpniecība un citas tautsaimniecības nozares, medicīna, pie labvēlīgiem apstākļiem arī izdevējdarbība un mediji.

Ūdensvīrs

Ilustratīvs attēls
Foto: Shutterstock

Datortehnoloģijas, elektronika, modernie komunikāciju līdzekļi, aviācija, astronomija, medicīnas tehnoloģijas, foto un kino tehnika,
mūsdienīgās sadzīves tehnoloģijas, transports, dažādas ražotnes, psihoterapija, psihiatrija, neiroloģija, arī astroloģija.

Zivis

Foto – Shutterstock
SAISTĪTIE RAKSTI

Medicīna, sociālā aprūpe, klīnikas, pansijas, palīdzības dienesti, sanatorijas un atpūtas nami, farmācija, psiholoģija, filozofija, naftas
bizness, dzērienu ražotnes un tirdzniecības vietas, bāri, izklaides iestādes un arī mākslas pasaule: mūzika, kino, poēzija, glezniecība
(var darboties šajās jomās arī kā personāls).

Kā teicis 19. gadsimta ievērojamais krievu pedagogs Konstantīns Ušinskis: “Ja jūs veiksmīgi izvēlēsieties darbu un ieliksiet tajā visu
savu dvēseli, tad laime pati atradīs jūs.”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
VIDEO. “Sauciet dakteri!”. LTV žurnāliste tiešajā ēterā zaudē samaņu, policijas priekšnieks Ruks rīkojas nekavējoties
Latviju sasniegs plaša nokrišņu zona. Laikapstākļu prognoze otrdienai
Sinoptiķi nāk klajā ar nākamās nedēļas prognozēm – cik lielam aukstumam jāgatavojas? 14
Stendzenieks skeptisks par sabiedrības sajūsmu par Kariņu: “Paskatīsimies, kā mēs izdzīvosim!” 143
Kā risināt problēmu ar pacientiem, kas neierodas un neatsaka pieteikto vizīti? Atbild Pavļuts
Lasīt citas ziņas
VDD nosūtījis NEPLP informāciju saistībā ar “TV Rain”. Kas notiks ar tā licenci Latvijā? 5
Maskava: Ukrainas dronu triecienos Krievijā nogalināti trīs karavīri 64
Putins samazina atbalstu iedzīvotājiem un izmēģina atjaunoto Krimas tiltu 45
Ir gandrīz skaidrs nākamās valdības sastāvs. “Vakants” vēl veselības ministra krēsls 44
Traktori cīnās par titulu Gada traktors 2023 – konkursā piedalās 16 modeļi no 13 ražotājiem 6
22:26
Maskava: Ukrainas dronu triecienos Krievijā nogalināti trīs karavīri 64
22:21
VDD nosūtījis NEPLP informāciju saistībā ar “TV Rain”. Kas notiks ar tā licenci Latvijā? 5
22:11
VIDEO. “Sauciet dakteri!”. LTV žurnāliste tiešajā ēterā zaudē samaņu, policijas priekšnieks Ruks rīkojas nekavējoties
VIDEO. Krievi atkal apšauda Ukrainu, veiksmīgi notriektas 60 no 70 krievu raķetēm 86
VIDEO. Krievu tankisti brauc pa taisno virsū mīnām. Kareivji bēg, ko kājas nes 17
Kremļa propagandiste Kijevai atombumbu nesola: “Ar Ukrainu taču mēs nekarojam!” 59
Video. Dagestānas piekrastē neskaidru iemeslu dēļ izskaloti tūkstošiem beigtu roņu
VIDEO. Vulkāni sāk mosties visā pasaulē – pēc zemestrīces Indonēzijā izvirst Semeru vulkāns 21
Latviju sasniegs plaša nokrišņu zona. Laikapstākļu prognoze otrdienai
Stendzenieks skeptisks par sabiedrības sajūsmu par Kariņu: “Paskatīsimies, kā mēs izdzīvosim!” 143
Kā risināt problēmu ar pacientiem, kas neierodas un neatsaka pieteikto vizīti? Atbild Pavļuts
Kas īsti ir EURIBOR un kā tas ietekmē mājsaimniecības? Skaidro Latvijas Bankas ekonomists 5
Baltijas valstīm būs jāpārveido dzelzceļa sliežu tīkls atbilstoši Eiropas standartiem
Zviedrijā nošauts populārs čečenu blogeris, prokremliskā čečenu līdera Kadirova kritiķis
VIDEO. Populārās ukraiņu influenceres Sofijas Stužukas mājā Rīgā iemesta degmaisījuma pudele 9
Atslēgas mūsu nākotnei – saruna par Latvijai tik būtisko grāmatu “Atslēgas. Gadsimta vēstures atradumi”
Tukumnieki sūta siltumu ukraiņiem – ierakumu sveču manufaktūra ar 25 cilvēkiem 12
FOTO. Jūrmala saposusies svētkiem – iedegta galvenā pilsētas egle, krāsainu lampiņu gaismā mirdz Dzintaru mežaparks
Truksni no partijas neizraidīs – esot jau saņēmis “ļoti bargu sodu”
Upe liela, bet kuģīšu maz… Kāpēc Rīgā nav attīstīts ūdenstransports?
Kārlis Streips: Visa mūža garumā Tramps ir bijis žuļiks un krāpnieks
VIDEO. Pieķerti melos – prinča Harija un Meganas Mārklas dokumentālajā seriālā izmantots kadrs, kam nav nekāda sakara ar karalisko ģimeni
“Krievi ir okupējuši 16% Ukrainas. Viņi paši sevi ir iedzinuši stūrī,” vērtē Pudāns 40
Speciālizlaidums. Jaunākais par karu Ukrainā kopā ar Jānis Slaidiņu 20
Kremlis noraida Baidena miera sarunu noteikumus – Krievija grib anektēto Ukrainas teritoriju atzīšanu
Īrēt mājokli – vairāk mīnusu, nekā plusu? 7