×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
14. oktobris, 2014
Drukāt

Baložos nonāvēto bērnu mātei viņi, iespējams, bijuši šķērslis jaunām attiecībām (24)

Kadrs no videoKadrs no video

Latvijas sabiedrību satricinājis traģiskais notikums Baložos, kurā, visticamāk, tīši nonāvēti divi mazi bērni. Vēl šokējošāku pieņēmumu izteicis LNT raidījums “Degpunktā” – pēc žurnālistu rīcībā esošās neoficiālās informācijas māte dēlus varētu būt nogalinājusi, jo uzskatījusi tos par šķērsli jaunām attiecībām ar nesen iepazītu vīrieti.

Izmeklējot bērnu nāvi, arī policijas galvenā versija saistīta ar viņu māti. To pirmdien žurnālistiem preses brīfingā sacīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs.

Policija par traģēdiju atklāj vien to, ka ir apcietināta bērnu māte un noteiktas ekspertīzes.

Sozinovs teica, ka piektdienas vakarā tika atrastas pusotru un trīs gadus vecu bērnu mirstīgās atliekas. Policija ieradās, kad Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi centās bērnus reanimēt, bet tas nav izdevies.

“Bija pamats aizturēt bērnu māti. Svētdien tiesai lūdzām viņu apcietināt, un lūgums tika apmierināts,” pavēstīja Sozinovs. Viņš nekomentēja, vai apcietinātā sieviete sadarbojas ar izmeklētājiem.

Policija pasūtījusi dažādas ekspertīzes un pārbaudes, tostarp sievietei noteikta psihiatriskā ekspertīze.

Apcietinātā sieviete dzimusi 1987.gadā un iepriekš nav nonākusi policijas redzeslokā. Cik raiti varētu noritēt izmeklēšana, Sozinovs atteicās prognozēt.

Liecības policijā jau sniedzis bērna tēvs. “Viņa dzīvoja savādu dzīvi. Varu pateikt to, ko pateicu,” policijas pārstāvis atteicās minēt sīkākas detaļas.

Kriminālprocess ierosināts pēc 118.panta 2.daļas jeb par slepkavību vainu sevišķi pastiprinošos apstākļos. Par šādu noziegumu draud mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana no 15 līdz 20 gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (24)

 1. Nu protams nau vardu

 2. Māte vai kāds cits, bet simtkārt nepareizi ir slepkavam nepiespriest un neizpildīt nāvessodu. Tādi nedrīkst palikt dzīvi. Un ir redzams, kā slepkavo pēc nāvessoda atcelšanas – pirms 1 – 2 slepkavības pa Latviju gadā, pēc atcelšanas neviena nedēļa nepaiet bez šausmīgas slepkavības.

 3. vvpitbulterrier
  14.oktobris 2014 21:58 | atbildēt
  soci atkal soci..mow tie arii davedushi?vini meedz draudeet sievieteem atnemt beernus..muusu valsts ir nozeelojama.
  #attopieties
  14.oktobris 2014 12:25 | atbildēt
  citēju kekava.lv:”trūcīgās personas statuss šai sievietei tika piešķirts, un viņa saņēma sociālos pakalpojumus – pabalstus medikamentu un pārtikas produktu iegādei, kopumā no jūnija līdz oktobrim 386 eiro vērtībā.”
  Vai kāds prot rēķināt un ir bijis veikalā. Nav iespējams Latvijā izdzīvot 3 cilvēkiem ar 77 eiro mērnesī. Tur jebkurš būs izmisumā un kļūs psihiski nestabils. Skaidrs, ka pat laba māte nevar glābt bērnus no mokošas bada nāves. Vinas vienīgā izeja bija atdot bērnus bērnunamā vai doties ar kājām lūgt ekonomisko patvērumu Vācijā.

 4. Kādā jēgā vispār ļauj tādus rakstus publicēt, kur galvenais vārsds ir IESPĒJAMS

  Tad es ar uzmurgošu kādu savas fantāzijas pierakstu un publicējiet….

 5. Īsts Raudupietes gājiens. Kara laikā arī bija grūti izdzīvot, bet bērnus nenogalināja, atdeva viņiem pēdējo maizes gabaliņu. Tagad slepkavo pa labi un pa kreisi, saka- depresija. Dod sociālos dzīvokļus, sociālos pabalstus. Es zinu mātes, kas ir vienas izaudzinājušas vairākus bērnus, bet noslepkavot – tas ir liels grēks.Cilvēki vairs nebīstas Dieva soda un Elles, bet tāda ir. Ne mums viņu sodīt, gan jau viņa saņems savu pēc nopelniem un noslepkavoto bērniņu gari viņu visu mūžu tirdīs.

 6. Ne jau taadeelj, ka trauceetu attieciibaam tiek nogalinaati beerni… Saknes nelaimei ir pavisam citaadas, daudz dziljaakas … Normaalaa staavoklii apzinaati to itsevishkji beernu maate to nekad nedariitu… Dievs paliidzi mazajaam dveeseliiteem un arii paareejiem, kuri cietushi tiashi vai netieshi … Ljoti nejauka notikuma sekas… Diev dod atrast probleemas ceeloni, lai izvairiitos un vareetu paliidzeet liidziigaas situaacijaas aarsti vai psihologi … cilveekiem, kas nonaakushi sarezhgjiijumos, kas salauzh pashu un citu dziives.

 7. Nevis 15-20gadu cietuma,bet dzīvai dzemdi izgriezt!

 8. Sozinovs teica, ka piektdienas vakarā tika atrastas pusotru un trīs gadus vecu bērnu mirstīgās atliekas.

  Bērni tika atrasti ,sava gultiņā miruši.CIEŅU MAZĀM DVESELĪTĒM

 9. Ziniet ko,dargie komentetaji! Nu ja jums nav ne mazakas nojausmas par tadu lietu ka shizofrenija,tad aizverieties tak beidzot! Latvijai tas ir raksturigi-kamer nekas nav noticis neko neredzam,nedzirdam un nezinam……Kad nelaime jau ir notikusi tad visas babas gudras…..Un par socialo dienestu darbu-no comments…….

 10. tiešām izbeigt šo jezgu ar māti ,vīriem un vēl visādiem blabla ….dosim nabaga bērniem MIERU reiz ,( no vienas domas jau raudiens nāk un man pie kajas kas un kā vainīgs ,tas vien ,ka pret BēRNIEM VAR PACELT ROKAS NAVēJOšI ,izsaka vismaz man daudz,ja vienīgi vienreiz tie SOCIALIE IR JāņEM PIE AIZ APKAKALES SAVāS DARBA VIETāS ,AR LIELāM ALGāM ,DUPSUS AUDZēJOT pilnīgi visā LV )

 11. nekas nav skaidrs ,pat nāves iemesls ,,bet te visi ,pat policijas priekšnieks muld ,bet nedara savu darbu un to visgudro prātošana ,ka vainīga ir māte /to noskaodrosizmeklēšana/ jo tā esot…. tad vel kāds ,,liktenīgais vīrietis,,,kura kājstarpes pēc sieviete galina nost bērnus,bet neviena vārda kā dzīvojacilvēks un arī tā ,,bariņtiesa,,kā sunim kaulu atmetusi grašus un dzīvo kā vari visšausmīgākais te ir karstā priekšlaicīgā muldešana pa presi katru dienu pa visu valsti bez pietātes pret mirušiem…vaitie jau ir atdoti zemei?

  • Ne jau bāriņtiesai jānodrošina bērnu uzturēšana – ir tēvs un māte, sociālais dienests un citas palīdzības iespējas.Tā nav normāla sieviete, kas bērnu vietā izvēlas vīrieti.

   • Vai klāt stāvēji, ka to vari apgalvot? Kāpēc visiem patīk runāt pēc “viena tante teica” principa?! Fakts, ka sieviete vaino sevi bērnu nāvē, jo apzinās, ka viņas vaina, ka atstāja uz stundu bez uzraudzības, bet tas nav pierādījums, ka viņa nogalināja! Varbūt tieši bērnu tēvs nogalināja aiz greizsirdības, ka sieva tomēr atradusi citu vīrieti, par viņu labāku, tāpēc šis novāca bērnus, lai sievu iespundētu cietumā, lai netiek tam otram.

 12. Visi tik šausminās par sievieti māti-slepkavu, bet bērnu tēvs jau ”tut ņipričom”,ja??”Forši” dzirdēt pa TV, ka bērnu tēvs ar bērnu māti kopā nedzīvo(kas,protams,liek saprast,ka arī nerūpējas).Kur tad bērnu tēva atbildība?Kā baudas mirkļus baudīt bērnus taisot, tā viss ok, kā bērnus audzināt-tā par vīrieti,kurš neliekas ne zinis, visi aizmirst,klusē, nozakājot tikai mātes??Nu protams,pierasta lieta mūsu sabiedrībā-nozākat tikai sievietes, uzveļot vainu tikai viņām, ar ko NEKAD nespēšu samierināties!!!!….
  Diez,vai sagaidīšu brīdi,kad tiks saukti pie atbildības arī vīrieši,jo nav jau starpības,kurš faktiski glābējsilītē bērnu ieliek,vai nonāvē, bērnam ir DIVI VECāKI,kuriem ABIEM jāatbild!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • piekrītu Jums 100% Tik zina ,kā nolikt māti jau nezinot faktus un Tēvs pūkains un balts redzi viņa esot dīvaini dzīvojusi interesanti kāpēc un dēļ kā tajā pašā laikā lasīju ,ka kaimiņi par šausmīgo māti, ko tā jau noliek mediji ,policija ,kaimiņiem ir viss labākās atsauksmes ,tas kaut kā dīvaini . Tas ka viņa bija mazturīgais status tad nav cilvēks ,normāls ! Un kur tad tad tēvs tam nav jāaudzina ,jāuztur ………..

  • Latvijā tiesā parasti bērnu aizbildniecību dabū sieviete, tā kā nav ko te ļerkstēt, pašās šādu sistēmu esiet radījušas, pašas tad nu plūciet tās augļus.

   • Kādas muļķības runā? Ir pietiekami daudz (personīgi tādus pazīstu) Latvijā tēvu, kuri vieni paši vai kopā ar jauno dzīvesbiedri rūpējas par saviem bērniem arī pēc šķiršanās un neviena tiesa to neliedz, ja ir acīmredzams, ka bērnu tēvs ir atbildīgs cilvēks, kas spēj ar saviem vecāka pienākumiem tikt galā. Bērnus neuztic bezatbildīgiem tēviem, kuru bezatbildības dēļ parasti ģimene arī ir izjukusi.

 13. Tēvam jau, protams, savu bērnu audzināšanā nebija jāpiedalās, vai ne? Ja zināja, ka bijusī sieva ir ar putniem galvā, viņa pienākums bija paņemt bērnus pie sevis. Bet kur nu Latvijā vīrietis nolaidīsies tik zemu…audzināt pats savus bērnus.

  • latvijā ir savāda attieksme pret tēvu, kas vēlas audzināt savus bērnus, visbiežāk tas tiek pasniegts kā pedofīlijas variants. diemžēl, bet tā tas ir. tikko tēvs vēlas apmīļot savu bērnu, tā pedofīls, kā šķiries no sievas, kas mājā ir kā nervu zāģētāja, tā uzreiz tevi uzskata par zilo.
   tādēļ labākais brīžiem ir pasūtīt pie velna to sievieti kas dzīvo pati savu dīvaino dzīvi un kurā jūtas bez vīra labāk.

   • Tv teica, ka tēvs esot dzērājs, tapec māte pati negribēja ar viņu dzīvot. Kur tad dzērājam vēl dot bērnu pieskatīt…

 14. Tagad attieciibu vietaa cietums!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+