Mobilā versija
Brīdinājums +22.0°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
20. janvāris, 2016
Drukāt

Baltijas Baleta festivālā šogad arī viesi no Ķīnas

Foto: LETAFoto: LETA

21. Starptautiskais Baltijas baleta festivāls, kas risināsies no 7. aprīļa līdz 7. maijam, piedāvās izcilu un daudzveidīgu baleta mākslinieku sniegumu, sola rīkotāji.

Galā koncertā 25.aprīlī Latvijas Nacionālajā operā dejas cienītājus priecēs mākslinieki no Spānijas, Nīderlandes, Beļģijas, Somijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ķīnas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

Festivāla direktore Lita Beiris: “Baltijas baleta festivāla Galā koncertu katru gadu gaidu ar pozitīvu satraukumu, jo šis koncerts vienmēr mani iedvesmo un atklāj kādu jaunu baleta noslēpumu. Pārsteigums skatītājiem šogad noteikti būs laikmetīgās dejas sniegums no Ķīnas, to Latvijā redzēsim pirmo reizi.”

Galā koncerts atspoguļo novitātes un talantus klasiskajā un laikmetīgajā dejā. Aicinātie mākslinieki ir vadošie solisti nacionālajos baleta teātros un dejas kompānijās, kā arī starptautisku un nozīmīgu konkursu laureāti gan no Eiropas, gan citiem pasaules reģioniem.

Turpinot festivāla tradīcijas, arī 21. Starptautiskā Baltijas baleta festivāla programma ietvers dažādas mākslas formas un izpildījumus – skatītājiem visā Latvijā tiks piedāvātas dejas izrādes, koncerti, vizuālās mākslas izstādes, kino seansi un meistarklases.

Festivāla norises vietas: Latvijas Nacionālā opera, Kongresu nams; Preiļu novada Kultūras centrs; Latgales vēstniecība GORS; Ventspils teātra nams Jūras vārti; Vidzemes koncertzāle Cēsis; Valmieras kultūras centrs, koncertzāle “Lielais dzintars”.

Pievienot komentāru

JRT darbu Tabakas fabrikā sāks ar "Marķīzi de Sadu"Alvis Hermanis: "Uz šo trimdas laiku, mūsu teātris sauksies "JRT pie Dzemdību nama", jo es šaubos, ka daudzi zinātu, kur "Tabakas fabrika" atrodas."
Draugiem Facebook Twitter Google+