Mobilā versija
-3.1°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
3. jūnijs, 2014
Drukāt

Balvos atklāta atskurbtuve (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) Balvu iecirknī pirmdien atklāta atskurbtuve, kuras pakalpojumus līdz otrdienas rītam izmantojuši četri cilvēki, informē Balvu novada pašvaldības pārstāve Ieva Mežule.

Saskaņā ar izsludinātā iepirkuma rezultātiem atskurbšanas pakalpojumu iestādē nodrošinās biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” darbinieki. Atskurbtuve strādās visu diennakti, savās telpās uzņemot un izvietojot pilngadību sasniegušas personas. Telpas ir apkurināmas un aprīkotas ar guļamvietām. Atskurbtuvē strādās pieci uzraugi, divas apkopējas un vadītājs.

Atskurbtuvē nogādātajām personām būs jāsamaksā gan administratīvais sods par atrašanos alkohola reibumā sabiedriskā vietā, gan arī jāsedz atskurbtuves pakalpojuma izmaksas – 18,60 eiro.

Balvos izveidotā atskurbtuve ir otra šāda veida iestāde Latgales reģionā, norādījis VP Latgales reģiona pārvaldes priekšnieks Juris Pastars.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kas par tiem 18.60 tiek izsniegts? Ja par 18.60 ballīti var turpināt, tad tīri ok cenrādis izskatās 🙂

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (2)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
Draugiem Facebook Twitter Google+