Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
3. jūnijs, 2014
Drukāt

Balvos atklāta atskurbtuve (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) Balvu iecirknī pirmdien atklāta atskurbtuve, kuras pakalpojumus līdz otrdienas rītam izmantojuši četri cilvēki, informē Balvu novada pašvaldības pārstāve Ieva Mežule.

Saskaņā ar izsludinātā iepirkuma rezultātiem atskurbšanas pakalpojumu iestādē nodrošinās biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” darbinieki. Atskurbtuve strādās visu diennakti, savās telpās uzņemot un izvietojot pilngadību sasniegušas personas. Telpas ir apkurināmas un aprīkotas ar guļamvietām. Atskurbtuvē strādās pieci uzraugi, divas apkopējas un vadītājs.

Atskurbtuvē nogādātajām personām būs jāsamaksā gan administratīvais sods par atrašanos alkohola reibumā sabiedriskā vietā, gan arī jāsedz atskurbtuves pakalpojuma izmaksas – 18,60 eiro.

Balvos izveidotā atskurbtuve ir otra šāda veida iestāde Latgales reģionā, norādījis VP Latgales reģiona pārvaldes priekšnieks Juris Pastars.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kas par tiem 18.60 tiek izsniegts? Ja par 18.60 ballīti var turpināt, tad tīri ok cenrādis izskatās 🙂

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+