Horoskopi un mistika
Horoskopi

Baudi zelta rudeni! Horoskops 14.oktobrim0

Foto: Fotolia

Koncentrējies uz garīgajām problēmām, ieklausoties savas intuīcijas balsī. Labvēlīgas ārstnieciskas un dziednieciskas procedūras. Pavadi šodien iespējami daudz laika pie dabas kopā ar bērniem. Spītējot nelabvēļu un skauģu intrigām, šodien tu sajutīsi mieru un atvieglojumu dvēselē.

Auns

Labvēlīga diena uzņēmējiem; nav izslēgti izdevīgi lietišķie piedāvājumi. Zvaigznes iesaka apņēmīgi ķerties klāt visiem piedāvātajiem projektiem un nepalaist garām iespēju gūt panākumus. Dienas otrajā pusē iespējama tikšanās ar senu draugu.

Vērsis

Šodien, iespējams, tu sāksi apšaubīt senus sakarus un ģimenes attiecības. Izveidosies grūta izvēles situācija. Iespējams noguruma un nespēka stāvoklis. Nevajag vieglprātīgi attiekties pret šiem organisma vājināšanās simptomiem – tie liecina par neracionālu spēku patēriņu.

Dvīņi

Aktīva diena. Visi notikumi risināsies ātri un neprognozējami. Materiālais stāvoklis jūtami pasliktināsies neparedzētu tēriņu dēļ. Vidējā vecuma ģimenes pārstāvji uzņemsies visas jaunākā un vecākā gadagājuma locekļu problēmas. Iespējamas nelabvēļu un skauģu intrigas.

Vēzis

Liela varbūtība, ka izcelsies ģimenes strīds, izveidosies grūti atrisināmas pretrunas. Jāpacenšas rūpīgi atšķetināt šo kamolu, nepārraujot nevienu pavedienu. Personiskā dzīve nevar ilgi palikt mākoņu neaptumšota. Pārbaudījumiem atkal sekos daudz laimīgu dienu. Pievērs uzmanību saviem bērniem, viņu panākumiem, veselībai, interesēm.

Lauva

No aizvadītās darba nedēļas rezultātiem būs atkarīgi tavi profesionālie panākumi. Gaidāma stabila un stipra saikne ar otro pusīti un ģimenes locekļiem. Lai noskaņotu mīļoto cilvēku sev par labu, tev ir nedaudz jāatbrīvojas un jāļauj vaļa savām vētrainajām emocijām. Neaizmirsti, ka kritiskās situācijās tu atkal varēsi saņemt sevi rokās un aktīvi rīkoties.

Jaunava

Pasīva diena, nesteidzini notikumus. Iespējama zināma neaizsargātības sajūta. Tev jākoncentrējas uz garīgajām problēmām, ieklausoties savas intuīcijas balsī. Labvēlīgas ārstnieciskas un dziednieciskas procedūras. Pavadi šodien daudz laika pie dabas kopā ar bērniem.

Svari

Labvēlīga diena atpūtai kopā ar ģimeni. Varat doties pie dabas, apmeklēt peldbaseinu. Tas ļaus novērst domas no rūpēm, uzlabos noskaņojumu un satuvinās ar bērniem. Rezultātā ģimenes attiecības iegūs jaunu spēku un veidolu. Ja radīsies sarežģījumi, meklē savu vainu – situāciju ietekmēs grūtas darba nedēļas izraisītās problēmas.

Skorpions

Tava apņēmība aizvadītās darba nedēļas laikā pozitīvi ietekmēs veikuma galīgos rezultātus un ļaus gūt panākumus. Ģimenes problēmas atkal izvirzīsies pirmajā plānā un prasīs ievērojamus tēriņus. Vajag to uztvert kā pašsaprotamu. Atpūsties šodien ieteicams šaurā ģimenes lokā vai vienatnē.

Strēlnieks

Šodien tu pilnībā nokļūsi notikumu virpulī. Tu vari nodarboties ar radošu uzdevumu risināšanu, mājokļa iekārtošanu. Iespējami panākumi tirdzniecības un finanšu operācijās. Diena labvēlīga, lai sportotu vai veiktu jebkādu fizisku darbu.

Mežāzis

Dienas pirmajā pusē gaidāma nopietna saruna ar cilvēkiem, no kuriem esi atkarīgs. Sekas var būt absolūti neprognozējamas. Atbildīgas personiskās un sabiedriskās lietas ieplāno dienas otrajā pusē, kas atnesīs tev sirdsmieru un līdzsvara atjaunošanos. Lietderīga fiziskā slodze. Sapņi būs pravietiski un sniegs konkrētu informāciju.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Vienīgā nepatīkamā lieta var būt strīds ar tuvu cilvēku. Šodien tev nāksies vairāk nekā parasti nodarboties ar ģimenes un sadzīves problēmām. Iedzimtā gudrība un godīgums palīdzēs tev atrisināt sarežģītas savstarpējās attiecības. Konflikts nebūs ilgstošs.

Zivis

Laba diena, lai izveidotu jaunas lietišķās pazīšanās, kas palīdzēs nākotnē. Nav izslēgts, ka tev parādīsies ietekmīgs aizgādnis, kuram patiks tavs krietnums un godīgums. Pievērs uzmanību vecākā gadagājuma tuviniekiem un radiniekiem. Šodien tu sajutīsi mieru un atvieglojumu dvēselē.

LA.lv