Mobilā versija
+6.1°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
19. oktobris, 2015
Drukāt

Bauskas pilī baroka mūziku atskaņos koklētāju ansamblis

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 31. oktobrī, plkst. 16 Bauskas pils muzejā notiks kokļu kvarteta “Kārta” koncertprogramma “Baroka pērļu virkne”, LA.lv uzzināja muzejā.

Koncerts “Baroka pērļu virkne” kokļu ansambļa “Kārta” un solistes Lāsmas Melderes Šestakovas atskaņojumā ir neparasts projekts, kas apvieno eiropiešiem tik iemīļoto un pazīstamo baroka mūziku ar latviešu tautas instrumentu kokli.

Muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Justīne Zaķe stāsta, ka koncertā skanēs gan pasaulē labi zināmu autoru – Pahelbela, A. Vivaldi, G. Telemana un A. Skarlati – baroka mūzikas pērles, gan mazāk pazīstamu komponistu H.F. Bībera un G.B. Fontana skaņdarbi.

“Kokļu sidrabainais skanējums savijoties kopā ar baroka vijoles samtaino tembru, ievedīs klausītāju krāsainajā un bagātīgajā baroka mūzikas pasaulē,” teic Zaķe.

Kokļu ansamblis “Kārta” 32 pastāvēšanas gados daudzkārt sevi parādījis kā profesionālu kolektīvu, iegūstot godalgotas vietas Republikas un arī starptautiskos konkursos.

Kokļu kvarteta “Kārta” mākslinieciskā vadītāja ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas docente, Rīgas reģiona kokļu ansambļu virsdiriģente Māra Vanaga.

Biļetes cena – 5 eiro.

Pievienot komentāru

Objektu Dobelē saista ar 11. septembri; dome aicina nedramatizēt (5)Sociālajos tīklos izraisījusies diskusija par Dobeles pilsētas domes fasādeis piestiprināto lidaparāta astes daļas mulāžu, kas daļai vērotāju likusi atcerēties 11. septembra notikumus ASV. Domes pārstāve Dzintra Matisone aicina šo instalāciju skatīties kontekstā ar ikgadējo Lielo sniegavīru saietu un nesaistīt ar traģēdijām.
Draugiem Facebook Twitter Google+