×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
15. decembris, 2014
Drukāt

Beļģijā notiek vispārējais streiks; apturēta gaisa un dzelzceļa satiksme

LETA/AFPLETA/AFP

Svētdien vakarā Beļģijā, sākoties valsts mēroga streikam pret jaunās valdības taupības pasākumiem, apturēta visa starptautiskā un vietējā gaisa satiksme, kā arī dzelzceļa kustība, pavēstīja amatpersonas.

“Visi lidojumi ir atcelti. Viss ir apstājies līdz šai pašai stundai rīt,” sacīja Briseles lidostas preses pārstāve Florense Mulsa.

Streikam pievienojušies gaisa satiksmes dispečeri, tāpēc nākamo 24 stundu laikā Briseles lidostā atcelti kopumā 600 reisi, sacīja amatpersona.

Lidojumi uz 24 stundām, sākot no plkst.21 svētdien, atcelti arī Šarlruā lidostā, kas atrodas ārpus Briseles. Streika dēļ lidojumi atcelti arī Ljēžas, Antverpenes un Ostendes lidostās.

Uzņēmums “Eurostar”, kas nodrošina dzelzceļa satiksmi no Londonas uz Briseli, pavēstījis, ka vilcieni no Londonas kursēs tikai līdz Lilles pilsētai, Francijā.

Arī vilcieni maršrutos Lille-Amsterdama un Amsterdama-Parīze, sākot ar svētdienas vakaru, nekursē, pavēstīja uzņēmums “Thalys “.

Pirmdien streikam pievienojas autobusu, tramvaju un metro satiksmes tīkli, skolas, uzņēmumi, fabrikas un valsts uzņēmumi visā Beļģijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+