Horoskopi un mistika
Horoskopi

Bērni iepriecinās! Horoskops 19.septembrim0

Lielisks laiks, lai nodarbotos ar bērniem. Atvases, kas līdz šim radīja ne mazums sarūgtinājumu, iepriecinās ar saviem panākumiem. Parādīsies iespēja investēt naudu perspektīvā projektā.

Auns

Domājams, ka naudas problēmas būtiski neietekmēs Aunu finanšu stāvokli, bet būs tikai pagaidu grūtības, kuras daudzi šīs zodiaka zīmes pārstāvji pārvarēs mēneša beigās. Šodien pārskati savas naudas lietas un neaizraujies ar lieliem pirkumiem, jo rezultātā tie var izrādīties vai nu nevajadzīgi vai ar defektu.

Vērsis

Diena simbolizē paaudžu saikni. Lielisks laiks, lai nodarbotos ar bērniem, tava kā vecāka autoritāte nostiprināsies. Dēls vai meita, kas līdz šim radīja ne mazums sarūgtinājumu, iepriecinās ar saviem panākumiem. Nepiesienies bērniem sīkumu dēļ, esi ar viņiem maigāks un uzmanīgāks, atsakies no bargiem spriedumiem.

Dvīņi

Apstākļi var tev likt pielāgoties jaunai situācijai. Iespējams mainīsies tavas dzīves virzība, parādīsies iespēja investēt naudu perspektīvā projektā. Ieteicams veltīt zināmu laiku rūpīgai tā vai cita projekta analīzei, kurā tu gatavojies ieguldīt naudu.

Vēzis

Vēži vīrieši spēs novērtēt savas mīļotās cilvēciskās īpašības, kārtējo reizi pārliecināsies par izdarītās izvēles pareizību un būs gatavi pasniegt izredzētajai dārgu dāvanu. Vēzis vienmēr ir gatavs dārgi maksāt par augstas kvalitātes lietu. Viņš pieturas pie principa: “Es neesmu tik bagāts, lai pirktu nekvalitatīvas lietas”. Neaizmirsti apbērt mīļoto sievieti ar komplimentiem un veltēm.

Lauva

Nesaprātīga, drudžaina attieksme pret darbu, neorganizētība un nelīdzsvarotība padara bīstamu automobiļa vadīšanu. Nepiemērota diena līgumu parakstīšanai. Pacenties nereaģēt uz rupjību un bezkaunību sabiedriskajā transportā. Darba kolektīvā esi savaldīgāks, citādi tu riskē sabojāt savu reputāciju un autoritāti.

Jaunava

Tev šodien būs raksturīga drīzāk mērķtiecība, dogmatisms un ierobežots redzes viedoklis, nevis oriģinalitāte, elastīgums un zināšanu kāre. Tiecoties pēc pašpietiekamības, nezaudē jaunā iepazīšanas prieku, nebaidies kaut ko mainīt savā dzīvē. Vēl jo vairāk tāpēc, ka šī diena būs tev labvēlīga.

Svari

Šī diena būs labvēlīga uzņēmējiem, tiem, kas nodarbojas ar zinātni vai jebkuru citu individuālo darbību. Jebkāds ārējs spiediens var kaitēt darbam, tāpēc neļauj nevienam iejaukties savās lietās.

Skorpions

Šodien Skorpioniem būs iespēja nopelnīt ne tikai dienišķajai maizei, bet arī savam lolotajam sapnim. Tu saņemsi piedāvājumus, kas sola peļņu. Šodien panākumi gaida tos, kas nebaidīsies uzņemties lielu risku.

Strēlnieks

Labvēlīgs laiks, lai sāktu jaunus darbus un īstenotu plānus, rīkotu tikšanās, kā arī individuālām un kolektīvām radošuma izpausmēm. Var parādīties iespējas, lai nomainītu darbības veidu. Šodien tavi sapņi piepildīsies, ja tu patiešām tiem tici, tieši tava stingrā ticība palīdzēs realizēt tavas ieceres.

Mežāzis

Voluntārisms rīcībā var novest pie rezultātiem, kurus tu negaidi. Dzīve no tevis prasa noteiktību, konsekvenci un koncentrēšanos, lai gan tev būs grūti pretoties kārdinājumam agresīvi izcelties, tieksmei būt neordināram.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien Ūdensvīru noskaņojums būs mainīgs – te atvērts un sirsnīgs, te dzēlīgs, drūms, viltīgs. Nepiešķir lielu uzmanību īslaicīgām vājībām. Tev ir jānomierinās vienatnē. Drīzumā tu spēsi izveidot kontaktus, nesāpīgi likvidēt visus konfliktus.

Zivis

Šodien Zivis var sajust enerģētikas samazināšanos. Tas atspoguļosies pašsajūtā, noskaņojumā un darbaspējās. Šodien atliec uz vēlāku laiku visus svarīgos jautājumus un velti laiku atpūtai. Ūdens procedūras palīdzēs tev atjaunot spēkus.

LA.lv