×
Mobilā versija
+9.2°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
13. februāris, 2013
Drukāt

Biļešu cenas uz dziesmu un deju svētku lielkoncertiem plānotas robežās līdz 25 latiem

foto - Letafoto - Leta

Mežaparka estrāde.

Biļešu cenas uz šā gada dziesmu un deju svētku lielkoncertiem un ģenerālmēģinājumiem plānotas robežās no trim līdz 25 latiem, pēc svētku organizatoriskajiem jautājumiem veltītās sanāksmes Latvijas Nacionālajā kultūras centrā (LNKC) aģentūrai BNS pastāstīja centra sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Bika.

Viņa sacīja – lai arī jautājumu par dziesmu un deju svētku cenu politiku vēl 26. februārī paredzēts skatīt Ministru kabinetā, apmeklētāji ar zemākām biļešu cenām var rēķināties uz pasākumu ģenerālmēģinājumiem, bet augstāka maksa būs par biļetēm uz svētku lielkoncertiem.

Tāpat Bika teica, ka trešdien sanāksmē dziesmu un deju svētku lieluzveduma virsvadītāji apsprieduši pasākuma sagatavošanas gaitu un deju iestudēšanu uz laukuma. Tikšanās laikā apspriesti arī svētku norises organizatoriskie jautājumi un svētku atklāšanas pasākumu norise, piemēram, svētku logo izvēle, kā arī pasākuma gājiens, kuru katru gadu vēro tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju.

XXV Vispārējie latviešu dziesmu un XV deju svētki Rīgu šovasar pieskandinās no 30. jūnija līdz 7. jūlijam. Gan Latvijas iedzīvotājiem, gan ārvalstu viesiem būs iespēja apmeklēt vairāk nekā 50 pasākumu, no kuriem liela daļa būs bezmaksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+