×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
22. marts, 2016
Drukāt

Maskava brīdina par destabilizāciju Krimā (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Maskava vakar brīdinājusi, ka ukraiņu nacionālisms un Rietumu ekonomiskais spiediens var destabilizēt situāciju Krimā.

Krievijas Drošības padomes vadītājs Nikolajs Patruševs paziņoja, ka Krievijas okupētajā Krimā joprojām pastāv sociālās un politiskās destabilizācijas draudi. Viņš sacīja, ka Ukrainas valdība var mēģināt destabilizēt pussalu, izmantojot “nacionālisma faktoru”. Patruševs apgalvoja, ka pie Ukrainas robežas ar Krimu pulcējas ekstrēmisti, nacionālisti un veidojas pusmilitārie grupējumi. Krievijas prezidents Vladimirs Putins pagājušajā nedēļā atzīmēja Krimas aneksijas otro gadadienu, apmeklējot būvlaukumu, kur top tilts, kas savienos pussalu ar Krievijas cietzemi. Viens no Krievijas respektētākajiem laikrakstiem “Vedomosti” publicējis rakstu, kurā Krimas aneksija nodēvēta par “vairāk nekā kļūdu” un brīdināts, ka tā turpinās apgrūtināt Krievijas ekonomiku gadiem ilgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Savdabīga loģika – brīdināt par problēmām Krimā. Galvenais to izdarīt laicīgi, lai varētu teikt – re, mēs taču brīdinājām. Otrs – ne mazākā mērā pašiem nejusties atbildīgiem par Krimā notiekošo. Krim naš, a mi ņe priģelah.

    • Vainīgi hohli un pindosi. Grib izspēlēt nacionālo karti!

      • es tāds “neizglītots”: Kas ir PINDOSI? Cik es saprotu,Ukraina ir nacionāla ukraiņu valsts,tā nav kaut kāda tur “federācija” ar citu tautu teritorijām… “izspēlēt” te nekādu nacionālo karti nevar,jo tā eksistē de jure un de facto,un tie,kas grauj šo stāvokli ir teroristi-Doņeckā un Luhanskā. Krima ir Krievijas okupēta teritorija,jo ātrāk viņi no turienes izvāksies,jo stabīlāka būs tās situācija.

  2. Te pienāca Kinzulis- Atbildēt

    redz nāk oberis ar rēķinu…par apēsto, par sasisto. Svētki beigušies, jāatdara maks…

Draugiem Facebook Twitter Google+