×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
21. decembris, 2016
Drukāt

Bulduri – LLU paspārnē (1)

Foto - Gatis Dieziņš/LETAFoto - Gatis Dieziņš/LETA

Bulduru dārzkopības vidusskola, pārejot LLU paspārnē, turpinās skolot jaunos dārzkopjus.

Pagājušajā nedēļā Saeima pieņēma likumu, nododot Bulduru Dārzkopības vidusskolu Latvijas Lauksaimniecības universitātei no 2017. gada 15. janvāra.

Jau ilgāku laiku tika meklēti Bulduru Dārzkopības vidusskolas (BDV) pārveides modeļi, lai saglabātu skolu – Latvijas senāko dārzkopības izglītības iestādi – kā vietu, kur var apgūt dārzkopības profesionālās izglītības programmas. Likums paredz, ka valsts arī turpmāk finansēs BVD, bet turpmāk lēmumus, piemēram, par uzņemamo skaitu pieņems Zemkopības ministrija, nevis Izglītības un zinātnes ministrija, kā tas bijis līdz šim. Likumā noteikts arī, ka ienākumi, kas gūti, iznomājot, pārdodot vai kā citādi izmantojot vidusskolai piederošos īpašumus, lietojami tikai tās attīstībai. Katrs lēmums, kas saistīts ar īpašumu atsavināšanu vai iznomāšanu, jāapstiprina valdībai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Paldies Dievam, ka mūsu Bulduru dārzkopības vidusskola būs LLU paspārnē!!! Neiznīcinās!!!! Gaidīsim tās absolventus mūsu dzīves apritē un priecāsimies par viņu darbu, darot Latviju skaistāku!!! Priecīgus Ziemassvētkus visiem audzēkņiem un skolotājiem un LAIMĪGU JAUNO GADU!

Draugiem Facebook Twitter Google+