Mobilā versija
+17.0°C
Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Pirmdiena, 24. jūlijs, 2017
30. maijs, 2016
Drukāt

Būtiska informācija rīdziniekiem, kuri sabiedriskajā transportā vēlas braukt ar atlaidi

Foto: LETAFoto: LETA

Ilustratīvs attēls

No 1.jūlija paplašinās priekšrocības “Rīdzinieka kartes” īpašniekiem gan sabiedriskajā transportā, gan autostāvvietās, gan Rīgas pašvaldības iestāžu un tās sadarbības partneru piedāvājumiem. Lai šīs priekšrocības izmantotu, klientam ir jābūt derīgai “Rīdzinieka kartei”. Tāpēc “Rīgas satiksme” aicina savlaicīgi pieteikties “Rīdzinieka kartes” izgatavošanai vai izņemt jau iepriekš noformētās kartes.
 
Rīdzinieka kartei var pieteikties elektroniski un to izņemt kādā no “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem vai arī to uzreiz var noformēt un saņemt klientu centrā. Šo karti var saņemt tikai Rīgā deklarētās personas vai personas, kurām ir īpašums Rīgā.

Jau ziņots, ka no 1.jūlija “Rīdzinieka kartes” īpašnieki varēs saņemt dažādas atlaides, iegādājoties sabiedriskā transporta biļetes, kā arī uz izdevīgāku noteikumu pamata novietot savu transportlīdzekli SIA “Rīgas satiksme” administrētajās autostāvvietās.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (13)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+