Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
30. maijs, 2016
Drukāt

Būtiska informācija rīdziniekiem, kuri sabiedriskajā transportā vēlas braukt ar atlaidi

Foto: LETAFoto: LETA

Ilustratīvs attēls

No 1.jūlija paplašinās priekšrocības “Rīdzinieka kartes” īpašniekiem gan sabiedriskajā transportā, gan autostāvvietās, gan Rīgas pašvaldības iestāžu un tās sadarbības partneru piedāvājumiem. Lai šīs priekšrocības izmantotu, klientam ir jābūt derīgai “Rīdzinieka kartei”. Tāpēc “Rīgas satiksme” aicina savlaicīgi pieteikties “Rīdzinieka kartes” izgatavošanai vai izņemt jau iepriekš noformētās kartes.
 
Rīdzinieka kartei var pieteikties elektroniski un to izņemt kādā no “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem vai arī to uzreiz var noformēt un saņemt klientu centrā. Šo karti var saņemt tikai Rīgā deklarētās personas vai personas, kurām ir īpašums Rīgā.

Jau ziņots, ka no 1.jūlija “Rīdzinieka kartes” īpašnieki varēs saņemt dažādas atlaides, iegādājoties sabiedriskā transporta biļetes, kā arī uz izdevīgāku noteikumu pamata novietot savu transportlīdzekli SIA “Rīgas satiksme” administrētajās autostāvvietās.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+