×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
28. februāris, 2017
Drukāt

Cik “Golfiņus” var iznīcināt ar vienu “Mersedesu”?

Kadrs no videoKadrs no video

Brīvdienās tikai pārsimts metru attālumā no Vecmīlgrāvja policijas iecirkņa notikusi nopietna avārija, kurā pilnīgi iznīcināti vismaz trīs braucamrīki un kuru, domājams, izraisījis pamatīgi piedzēries šoferis, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Sestdienas pēcpusdienā par pamatīgu šovu Vecmīlgrāvja ielas iedzīvotājiem parūpējies kāda pārdesmit gadus veca “Mercedes” vadītājs, kurš gaišā dienas laikā par lūžņu kalnu pārvērtis divus brauktuves malā novietotus “golfiņus”, un tad pats jau uz trīs riteņiem aizbraucis vairāk nekā simts metrus pāri zālienam un gājēju ietvēm. Pamatīgi sadauzītais auto apstājies vien krietnu gabalu tālāk, zem kādas daudzdzīvokļu mājas logiem.

Kā izrādās, kāda pretējā nama iedzīvotāja mirkli pirms avārijas tieši pavadījusi savu znotu. Radinieks devies ārā no mājas, un kundze vēl pienākusi pie loga, lai pamātu viņam, kad atskanējis būkšķis un garām aiztraucies sadauzītais auto.

Kā izdevās noskaidrot Valsts policijā, ceļu policistiem, pateicoties apkārtējo norādēm, uzreiz pēc notikušā izdevies notvert arī otru iespējamo vaininieku, taču pagaidām tā arī nav izdevies izdibināt, kurš no abiem tad avārijas brīdī sēdējis pie “Mercedes” stūres.

Policijā ieradusies īpašniece, kura sniedza paskaidrojumus. Turpmāk notiek informācijas pārbaude, kuru viņa norādīs paskaidrojumā. Notikuma vietā šie abi vīrieši paskaidroja, ka viņi nav vadījuši automašīnu. Viņi ir atradušies automašīnā, bet vadīšanu noliedz.

Likumsargs norāda, ka brīdī, kad tiks noskaidrota patiesība, bailīgajam autobraucējam nāksies atbildēt gan par avārijas izraisīšanu, gan notikuma vietas pamešanu. Ja pierādīsies aizdomas, ka pie stūres sēdies kāds no ceļu policistu notvertajiem, pārkāpumu komplektam var tikt pievienota arī auto vadīšana reibumā, jo abiem notvertajiem tika veikta alkohola pārbaude, kas apliecināja, ka abi ir krietni iereibuši.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+