×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
18. augusts, 2016
Drukāt

Dānijas karaliene Margrēte valkā košu Krāslavā šūtu mēteli (7)

Ekrānšāviņš no bjerringbro-avis.dk/Ekrānšāviņš no bjerringbro-avis.dk/

Dānijas karaliene Margrēte, apmeklējot ikgadējo pasaules skautu vasaras nometni, ir izvēlējusies Latvijas apģērbu ražotnes “NEMO” šūtu mēteli, LA.lv pavēstīja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Inga Zemdega-Grāpe.

Mēteļa dizaina autori ir Dānijas uzņēmums “Eva & Claudi”, kas jau vairākus gadus uztic savu modelēto apģērbu ražošanu uzņēmumam “NEMO”. Mēteļa piegrieztnes ir izgatavotas “NEMO” konstruktoru birojā, un tas saražots nelielā partijā.

“”Eva & Claudi” dizaini tiešām izceļas ar dzīvesprieku, krāsainību, vienmēr ir īpaši,” teic Inga Zemdega-Grāpe, uzņēmuma NEMO valdes priekšsēdētāja. “Kaut arī mūsu ražošanas apjomiem šis ekskluzīvais zīmols ir par mazu, tomēr mums vienmēr dod prieku strādāt ar patiesi profesionāliem sadarbības partneriem, prieks par kopā paveikto.”

“Pie sasniegtā neapstāsimies, ir iestrādnes, kas dod iemeslu ticēt, ka būs vēl tikpat veiksmīgi modeļi, kurus redzēsim karalisko aprindu garderobēs. Un ne tikai Eiropā!” atklāj Zemdega Grāpe. Pašlaik uzņēmums strādā pie modeļiem, kas ceļos uz Dubaiju.

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Uzņēmuma vadītāja arī atzina, ka Latvijā apģērbu konstruētāja profesija ir nenovērtēta, tādēļ speciālisti pēc studiju pabeigšanas pārsvarā izvēlas strādāt citā nozarē un savas zināšanas izmanto tikai sev un nelielam paziņu pulkam. “Taču mums katastrofāli trūkst šo speciālistu”, ir satraukusies uzņēmuma “NEMO” vadītāja.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Ļoti žēl, ka Latvijas ražotāji neražo arī Latvijas iedzīvotājiem. Apģērbu tirgus pārpildīts ar zemas kvalitātes parpalām, bet labu apģērbu (arī cenas un izmēra ziņā pieņemamu) vai ar uguni jāmeklē.
  Tas, ka mūsējie spēj radīt lieliskus tērpus, šaubas nerada. Tikai veikalos tos atrast ir grūti vai cena uzskrūvēta mākoņos.

 2. Monarhiene neizceļas ar labu gaumi.

 3. Lēts, vai ne?

 4. Esmu no tiem, kam patik uzteikt, un īpaši Latvijas panākumus, bet neizsmiesim paši sevi!!
  Jālepojas ir ar dizaina izstrādi nevis to, ka tiek nogrūsts tehniskais darbs.
  Ja tas būtu mūsu dizians (kā sākuma nopriecājos) tad būtu pamats lepoties. Ja mums uztic tikai citu izdomātu tehnisko darbu, labāk kā neko, bet tas nav uz ko ir jāiziet. Jebkuru 3.pasaules valsti tam izmanto.
  Neapcelsim paši sevi!!! Muasm ir ievērojamākas lietas ar ko lepoties. Ja lepojas ar sādām, uzreiz liekas, ka tas ir labākais un jutamies nāvīgi ievērojami kā muļķīši ar šo.
  Labi, ja ienāk nauda Latgalē, bet šis nebij izceļamais un popularizējamais teksts.

  • Var jau par visu iebilst, nokritizēt, noniecināt- kā jau latvieša dabai raksturīgi, bet šajā gadījumā, neskatoties ne uz ko, malači, ka uzdrīkstējās un tik daudz paveica. Lai veicās turpmāk!

Draugiem Facebook Twitter Google+