Daugaviņš var braukt uz izlasi 0

NHL sezona beigusies Otavas “Senators” un Kasparam Daugaviņam. Senatori Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas izšķirošajā septītajā mačā Ņujorkā ar 1:2 zaudēja “Rangers” un sērijā piekāpās ar 3-4. Arī šoreiz latviešu uzbrucējs spēlei nebija pieteikts.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5

Septītajā spēlē izšķirošie notikumi bija otrās trešdaļas vidū. 25. minūtē Stāls un 30. minūtē Žirardi panāca 2:0 “Rangers” labā, 32. minūtē Alfredsons vienus vārtus atguva. Rezultāts vairāk nemainījās.

Daugaviņš izslēgšanas spēlēs piedalījās tikai sērijas pirmajā mačā, bet regulārās sezonas laikā “Senators” sastāvā 65 spēlēs sakrāja 11 (5+6) rezultativitātes punktus. Paredzams, ka Daugaviņš tuvākajās dienās varētu pievienoties Latvijas izlasei.

Citā Austrumu konferences pirmās kārtas septītajā mačā Ņūdžersijas “Devils” pagarinājumā ar 3:2 pārspēja Floridas “Panthers”, uzvaras vārtus ceturtā perioda ceturtajā minūtē gūstot Ādamam Enrike.

NHL čempionāta ceturtdaļfināla pāri: Ņujorkas “Rangers” – Vašingtonas “Capitals”, Ņūdžersijas “Devils” – Filadelfijas “Flyers”, Sentluisas “Blues” – Losandželosas “Kings”, Finiksas “Coyotes” – Nešvilas “Predators”.