Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
28. augusts, 2015
Drukāt

Daugavpilī aplaupa juvelierveikalu; aizturēti trīs Lietuvas pilsoņi

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Ilustratīvs foto

Daugavpils pilsētas centrā ceturtdien aplaupīts juvelierveikals; aizdomās par nozieguma izdarīšanu aizturēti un ievietoti īslaicīgas aizturēšanas vietā trīs Lietuvas pilsoņi, aģentūru BNS informēja Valsts policijas pārstāve Anastasija Laizāne.

Laupīšana notika ap plkst.11, kad trīs nenoskaidrotas personas, pielietojot gāzes baloniņu un sadauzot ar cirvi juvelieru salona stikla vitrīnas, nolaupīja zelta un sudraba izstrādājumus.

Operatīvo pasākumu rezultātā, kas ilguši vairākas stundas, sadarbībā ar Pašvaldības policijas policiju, kā arī piesaistot Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes kinologu, izdevies atrast un aizturēt trīs vīriešus, kuri tiek turēti aizdomās minētā nozieguma pastrādāšanā – 2000., 1990. un 1964.gadā dzimušus Lietuvas pilsoņus.

Divi vecākie vīrieši jau agrāk bija tiesāti, tostarp visvecākais no viņiem brīvības atņemšanas iestādēs pavadījuši krietni vairāk par 20 gadiem.

Policijas darbiniekiem izdevies atrast lielāku daļu nolaupīto dārglietu.

Aizturētās personas atzītas par aizdomās turamajiem noziedzīga nodarījuma izdarīšanā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz divpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Laizāne apstiprināja, ka tiesa visiem trīs aizturētajiem piektdienas pēcpusdienā kā drošības līdzekli piemērojusi apcietinājumu.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+