×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
26. augusts, 2013
Drukāt

Dāvana tētim – konfekšpapīriņu šlipse un platmale

Foto - Valērijs MiņkovsFoto - Valērijs Miņkovs

Kārumnieks karnevālā – nodomāju, pirmo reizi ieraugot talantīgās šuvējas un rokdarbnieces Valentīnas Kukuškinas rūpīgi nostrādātos no konfekšu papīriņiem darinātos darbiņus. Ļoti smalkos darbiņus, jo, piemēram, šlipsei, kuras tapšanu rādīsim, un cepurei papīriņi salocīti sīki jo sīki. Izejmateriālus gan Valentīna neesot viena sarūpējusi, palīdzējusi gan ģimene, gan draugi.  

 

 

Kārumnieks karnevālā – nodomāju, pirmo reizi ieraugot talantīgās šuvējas un rokdarbnieces valentīnas Kukuškinas rūpīgi nostrādātos no konfekšu papīriņiem darinātos darbiņus. Ļoti smalkos darbiņus, jo, piemēram, šlipsei, kuras tapšanu rādīsim, un cepurei papīriņi salocīti sīki jo sīki. Izejmateriālus gan Valentīna neesot viena sarūpējusi, palīdzējusi gan ģimene, gan draugi.  

Lieliski, krāsaini UN kičīgi aksesuāri ballītei. Jāteic gan – pacietīgam pasākuma dalībniekam, jo darbiņš ir rūpīgi veicams. Man par lielu pārsteigumu, konfekšpapīriņu darinājumi ir apbrīnojami izturīgi!

Darba gaita

1. Vienāda izmēra konfekšu papīriņus garenvirzienā pārloka precīzi uz pusēm. Lai darbiņš sanāktu līdzens, detaļām jābūt vienādām.

2. Papīriņu vēlreiz pārloka uz pusēm.

3. Iegūto četrkārtīgo sloksnīti vidū pārloka tā, lai locījuma vietā izveidotos trijstūrītis.

4. Liekot papīriņu pie papīriņa, visas iegūtās detaļas sašuj kopā. Tā ir daudz ērtāk, nekā katru no tām šūt atsevišķi. Šuj no nolocītā trijstūra puses, vīli laižot virs trijstūra apakšējās malas.

5. Kad virtene sašūta, detaļas sagriež pa vienai.

6. Šlipses šūšanu sāk no apakšas. Vispirms sašuj otro rindu un tad piešuj spicīti. Šuj kārtu pēc kārtas, kamēr sasniegts nepieciešamais garums. Formu iegūst, malas nolīdzinot ar šķērēm.

7. Šlipse gatava!

{gallery id=”2067″}

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+