Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
15. decembris, 2014
Drukāt

Degvielas tirgotāji trešo reizi nedēļas laikā samazina cenas

LETALETA

Degvielas mazumtirgotāji trešo reizi nedēļas laikā samazinājuši benzīna un dīzeļdegvielas cenas, pastāstīja aptaujātie degvielas mazumtirgotāji.

Degvielas mazumtirgotāja “Neste Latvija” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Pērkone teica, ka sekojot līdzi naftas produktu cenu kritumam pasaulē, “Neste Latvija” pirmdien samazinājusi degvielas cenas – benzīnam par trijiem centiem un dīzeļdegvielai arī par trijiem centiem.

Viņa piebilda, ka salīdzinājumā ar šā gada augstāko cenu līmeni dīzeļdegvielai martā un benzīnam jūnijā šobrīd benzīna cena ir par 25 centiem litrā zemāka, bet dīzeļdegvielas – par 21 centu litrā zemāka.

95.benzīna vidējā cena “Neste Latvija” automātiskajās degvielas uzpildes stacijās pirmdien ir 1,007 eiro litrā, bet dīzeļdegvielas – 1,089 eiro litrā.

Degvielas mazumtirgotāja “Statoil Fuel & Retail Latvia” (“Statoil”) degvielas kategorijas vadītājs Armands Žubulis norādīja, ka cenas samazinātas arī “Statoil” tīklā par trijiem centiem gan benzīnam, gan dīzeļdegvielai.

Vidējā cena 95.benzīnam “Statoil” pilna servisa degvielas uzpildes stacijās pirmdien ir 1,134 eiro litrā un tāda pati tā ir arī dīzeļdegvielai – 1,134 eiro litrā.

Jau ziņots, ka aizvadītās nedēļas otrdienā, 9.decembrī, “Statoil” par trijiem centiem samazināja benzīna cenu un par vienu centu – dīzeļdegvielas cenu. Cenas kritās arī ceturdienā, 11.decembrī, par diviem centiem tika samazināta benzīna cena un par vienu centu – dīzeļdegvielas cena.

Cenu kritumu piedzīvoja arī “Neste Latvia” – 9.decembrī benzīna cena samazinājās par trijiem centiem, bet dīzeļdegvielas – par vienu. Savukārt 11. decembrī – benzīna cena tika pazemināta vēl par diviem centiem un dīzeļdegvielas cena samazināta par vienu centu.

“Statoil” un “Neste Latvija” ir lielākie degvielas tirgotāji Latvijā.

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+