Mobilā versija
+3.0°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
15. decembris, 2014
Drukāt

Degvielas tirgotāji trešo reizi nedēļas laikā samazina cenas

LETALETA

Degvielas mazumtirgotāji trešo reizi nedēļas laikā samazinājuši benzīna un dīzeļdegvielas cenas, pastāstīja aptaujātie degvielas mazumtirgotāji.

Degvielas mazumtirgotāja “Neste Latvija” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Pērkone teica, ka sekojot līdzi naftas produktu cenu kritumam pasaulē, “Neste Latvija” pirmdien samazinājusi degvielas cenas – benzīnam par trijiem centiem un dīzeļdegvielai arī par trijiem centiem.

Viņa piebilda, ka salīdzinājumā ar šā gada augstāko cenu līmeni dīzeļdegvielai martā un benzīnam jūnijā šobrīd benzīna cena ir par 25 centiem litrā zemāka, bet dīzeļdegvielas – par 21 centu litrā zemāka.

95.benzīna vidējā cena “Neste Latvija” automātiskajās degvielas uzpildes stacijās pirmdien ir 1,007 eiro litrā, bet dīzeļdegvielas – 1,089 eiro litrā.

Degvielas mazumtirgotāja “Statoil Fuel & Retail Latvia” (“Statoil”) degvielas kategorijas vadītājs Armands Žubulis norādīja, ka cenas samazinātas arī “Statoil” tīklā par trijiem centiem gan benzīnam, gan dīzeļdegvielai.

Vidējā cena 95.benzīnam “Statoil” pilna servisa degvielas uzpildes stacijās pirmdien ir 1,134 eiro litrā un tāda pati tā ir arī dīzeļdegvielai – 1,134 eiro litrā.

Jau ziņots, ka aizvadītās nedēļas otrdienā, 9.decembrī, “Statoil” par trijiem centiem samazināja benzīna cenu un par vienu centu – dīzeļdegvielas cenu. Cenas kritās arī ceturdienā, 11.decembrī, par diviem centiem tika samazināta benzīna cena un par vienu centu – dīzeļdegvielas cena.

Cenu kritumu piedzīvoja arī “Neste Latvia” – 9.decembrī benzīna cena samazinājās par trijiem centiem, bet dīzeļdegvielas – par vienu. Savukārt 11. decembrī – benzīna cena tika pazemināta vēl par diviem centiem un dīzeļdegvielas cena samazināta par vienu centu.

“Statoil” un “Neste Latvija” ir lielākie degvielas tirgotāji Latvijā.

Pievienot komentāru

Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+