Ekonomika
Bizness

“Digital Freedom Festival” meklēs reģiona labākos startup uzņēmējus0


 Digital Freedom festival
Digital Freedom festival
Publicitātes foto

“Digital Freedom Festival” kopā ar pasaules vadošo akceleratoru “500 Startups” (ASV) un starptautisko uzņēmēju, investoru un mentoru apvienību “Rockstart” (Nīderlande), aicina sēklas stadijas startup uzņēmumus pieteikties konkursam (startup pitch).

Pieteikšanās sacensībām līdz 18. oktobrim, finālā iekļuvušie uzņēmumi tiks izziņoti 1. novembrī, bet fināls notiks “Digital Freedom Festival” Investoru dienas ietvaros 15. novembrī.

Digital Freedom festival
Publicitātes foto

“Digital Freedom Festival” līdzdibinātāja un Latvijas Start-up uzņēmumu asociācijas “Startin.lv” valdes locekle Dagnija Lejiņa saka: “Esam gandarīti turpināt sadarbību ar mūsu uzticamajiem partneriem “500 Startups” un “Rockstart”. Nokļūt pie “500 Startups” ir kā nokļūt garas rindas priekšā. Tas vairo uzticību arī investoru acīs un dod nenovērtējamu personisko pieredzi un izaugsmi. Iesaku nešaubīties un piedalīties konkursā, jo 80% no uzvaras arī ir cīņa par uzvaru!”

Kas var pieteikties sacensībām

“500 Startups” konkursam var pieteikties sēklas stadijas uzņēmumi ar izstrādātu produkta prototipu, kam veikti testi. Labākie 3-5 uzņēmumi, kuri izturēs pirmo atlases kārtu, iegūs iespēju prezentēt savu ideju vietējiem un starptautiskiem investoriem, medijiem un citiem festivāla apmeklētājiem.

Digital Freedom festival
Publicitātes foto

Uzvarētājs iegūs ceļazīmi uz fināla atlases kārtas interviju Silīcija ielejā iekļūšanai nākamajā akceleratora “iesaukumā”, lai cīnītos par iespēju iegūt pasaules klases mentoringu, 150 000 ASV dolāru finansējumu un dalību 4 mēnešu akcelerācijas programmā.

Pieteikuma anketa atrodama šeit.

Konkurss “Rockstart”

“Rockstart” konkursam var pieteikties uzņēmumi, kas darbojas viedās pārvietošanās (Smart Mobility), enerģētikas vai mākslīgā intelekta nozarēs, ir izstrādāts produkta prototips un veikti tā testi.

Konkursa uzvarētāji iegūs iespēju piedalīties fināla atlases kārtā, iekļūšanai “Rockstart” 6 mēnešu programmā Nīderlandē. Akcelerācijas programmas ietvaros uzņēmums saņems 20 000 eiro naudas balvu, 80 000 eiro netiešo finansējumu par biroja telpu īri un mentoru atbalstu, kā arī vairāk nekā 50 dažādu citu atbalsta rīku, kuru kopējā vērtība ir aptuveni 100 000 eiro. Tāpat papildu programma ļaus pretendēt uz nākamajām investīcijām 500 000 – 1 miljona eiro apmērā.

Rockstart līdzdibinātājs un vadītājs Runs Teils (Rune Theill): “Digital Freedom Festival ir lieliski organizēts pasākums cilvēkiem, kas vēlas mainīt pasauli, novatoriem, radošiem domātājiem. Festivāla intīmā atmosfērā un estētiskā vide ir ideāli piemērota lietderīgu kontaktu veidošanai.”

Pieteikuma anketa “Rockstart” konkursam pieejama šeit.

Uzziņa:

Dalība konkursos dos iespēju pilnveidot savu ideju un prezentēšanas spējas, iegūt produkta novērtējumu no industrijas pārstāvjiem un ekspertiem, piekļūt pasaules mēroga kontaktiem un investoriem.

Saistītie raksti

Atgādinām, ka pagājušajā gadā “500 Startups” konkursa galvenie uzvarētāji bija Latvijas jaunuzņēmums “Asya”, savukārt Nīderlandes akceleratora “Rockstart” konkursā uzvaras laurus plūca “CostPocket” no Igaunijas.

Jaunuzņēmuma “Asya” izpilddirektots Ēvalds Urtāns uzsver: “Dalība “Digital Freedom Festival” mums deva plašu redzamību medijos, kontaktus pasaules vadošajās akcelerācijas programmās un daudz agrīno beta lietotāju pirms “asya.ai” lietotnes faktiskās palaišanas.”

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Patēriņa kredītu visbiežāk ņem turīgie
23 stundas
SD
Sandra Dieziņa
Ekonomika
Notiek izmaiņas “Fortum Jelgava” vadībā
1 diena
LA
LA.LV
Ekonomika
Sāk akciju, lai mudinātu cilvēkus izvairīties no finanšu noziegumiem
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ĢK
Ģirts Kasparāns
Veselam
Katra minūte ir dārga! Vai “ātrā palīdzība” paspēs laikā?
19 minūtes
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Liela zivs mazā dīķī! Saruna ar Latvijas restorānu karali Mārtiņu Rītiņu
Intervija 4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bērnu pusdienas Rēzeknē par pusotru miljonu eiro 1
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
FOTO. Sestdienas rītā Āgenskalnā deg mikroautobuss
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Pašvaldībām 7 gadu laikā attīstībai sola gandrīz divus miljardus eiro 3
3 stundas