Latvijā
Kriminālziņas

Dīleris narkotikas izmet pa balkonu2

Foto – Valsts policija

Olainē narkodīleris centies izbēgt no soda, izmetot narkotikas pa balkonu, vēsta Vasts policija.

Likumsargi bija saņēmuši informāciju par personu, kura Olainē nodarbojas ar narkotisko vielu tirdzniecību. Rīgas Teikas iecirkņa policisti sadarbībā ar Speciālo uzdevumu bataljona policistiem ieradās vīrieša dzīvesvietā Olainē, lai veiktu izmeklēšanas darbības.

Pēc vairākkārtēja policistu aicinājuma atvērt durvis, vīrietis, kurš tobrīd atradās dzīvoklī, nereaģēja. Līdz ar to likumsargiem nācās uzlauzt durvis. Iekļūstot vīrieša dzīvoklī, policisti aizdomās turēto sastapa uz balkona, kur viņš meta pa logu iepakojumus ar narkotikām. 1987. gadā dzimušais aizdomās turētais nekavējoties tika aizturēts. Daļu no maisiņiem ar narkotikām viņš jau bija paspējis izmest, savukārt daļu policisti atrada dzīvoklī. Kopumā gan ārā, gan uz kaimiņu balkona, gan vīrieša dzīvoklī policisti atrada un atsavināja kopumā 96,6 gramus metamfetamīna un 27,5 grami marihuānas.

Aizturētais vīrietis jau iepriekš ir sodīts par narkotiku tirdzniecību un citiem noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu realizēšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Tiesa aizdomās turētajam ir piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu.

LA.lv