×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
8. janvāris, 2015
Drukāt

Franks Gordons: “Baltās” emigrācijas atvases atbalsta Putinu (37)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Pāri par 300 tā sauktās krievu baltās emigrācijas virsslāņa pēcteču no Vakar­eiropas un Ziemeļamerikas parakstījuši Parīzē pasludināto deklarāciju “Solidaritāte ar Krieviju”.

Deklarācijas teksta autori – kņazs Dmitrijs Šahovskojs un kņaziene Tamāra Šahovskaja. Cariskās Krievijas dižciltīgo dzimtu atvases, lielkņazu, ģenerāļu un galminieku mazbērni šajā deklarācijā protestē pret “rusofobijas uzplūdiem” rietumvalstu medijos, kuriem pārmet “agresīvu naidīgumu, kam nav nekāda pamata”. Deklarācijas autori “nespēj samierināties ar apmelojumiem, kas vērsti pret mūsdienu Krieviju, tās valdību un tās prezidentu”, kurus – nabadziņus – “pakļauj sankcijām un aplej ar samazgām pretēji elementāram veselam saprātam”.

Nav jau brīnums, ka “baltās” emigrācijas atvases nu solidarizējas ar Vladimiru Putinu. Viņu vectēvi taču pilsoņkara gados izmisīgi cīnījās līdz pēdējam par “vienotu un nedalāmu” Krieviju, liedzot pašnoteikšanos impērijas nekrievu tautām. Latviešu strēlnieki kļuva par “sarkanajiem”, jo Kolčaks, Deņikins, Judeničs, Vrangels un arī Bermonts-Avalovs pauda to pašu impērismu, ko tagad citā plāksnē atdzīvina Putins, mobilizējot “krievu pasauli” globālā mērogā.

Pievienot komentāru

Komentāri (37)

 1. Lasu ‘citādi domājošos’ un šausminos, cik naidīgi cilvēki dzīvo mums kaimiņos! Tādus kolonnā un – na vokzal i domoi. Īpaši izceļas it kā skolotais GRĀFS, kura textos nav ne smakas no tolerances pret ļaudīm un zemi, kur pats iecistējies. Sadomazohists tāds – visu mūžu še dzīvo, mocās un tiek spīdzināts, bet aizlasīties uz rašu-parašu ij netaisās. Tur viņu nepieņemtu, drīzāk uztaisītu kirdik, un to būtu pelnījis.

  • Мадам, ну нельзя быть такой жечной, это вредно для здоровья. Можно превратиться в бабу Ягу на старости лет. А почитатайте ка, непредвзято, что пишут здесь другие комментаторы, да даже вы сами. Ну и о какой толерантности может идти речь?!

 2. No laika gala?>visu cieņu Atbildēt

  Krima bija grieķu,pēc tam tatāru-tautu,kas Krimu apdzīvoja,nevis citiem atņēma!

  • … Sapnotajam par sava’laika galiem’ … :

   … Krima bija proto-baltu apdzivota, velak jau vairak sajauktas skitu tautas Eiropas dala ( ap 500.g. p.m.e.), pec grieka Heredota …

   … Kad skiti padzenot agresivos ienacejus cimeriesus un dzenoties pa vinu pedam ienema dalu no Persijas imperijas, Transkaukaza, un konsekventi atkapjoties Darija milzigas armijas prieksa sava zeme, skiti nu bija piespiesti aicinat kaimintautas paliga. Tikai neuri, baltu ciltis, kuri apdzivoja teritoriju uz ziemelvakariem no Krimas, ateicas piedalities … !!!

   … TADEJADI, PIELAIZOT BALTU CILSU – PIRMO NO DAUDZAM – UN LIELAKO KLUDU GEOPOLITIKA:- PASTAVOT UZ MORALISKU PAMATOJUMU KA NEINTRALIE !!

   … NODODOT SAVUS KULTURAS BRALUS, NEURI PATAISIJA SKITUS PAR SAVIEM IENAIDNIEKIEM – JO VIENI TIE NESPEJA PRETOTIES CAUR TRAKIJAI IEBRUKUSAI 100 000 LIELAI PERSIESU ARMIJAI !

   … SKITU KENINS IDANSIRSUS VILTIGI UN ASINAINI IZLAUPOT KAIMINUS ATKAPJOTIES CAURI NEURU ZEMEM, UN DARIJAM TO DZENAJOT, ABAS PRETINIECES IZPOSTIJA RETI APDZIVOTAS NEURU ZEMES !!! DIVKARTEJI !!!!

   … NEKAD VAIRS, NE SKITI NE NEURI SPEJA ATGRIEZTIES KRIMA … !

   … Krima ienaca agresivas turku tautas, Khazari, kuri pienema judu ticibu, lai izdzivotu, jo tie bija kara stavokli pret turpinoso agresiju no islamas ticigie austrumos un Bizantijas kristiesiem dienvidrietumos … kas vinus velak piespieda ierasties Polijas knaziste, kur Polu karalis KAZIMRS (Khazaru miers ) tiem piekira zemes un pilsetinas no kuram Eiropa rada Askenazi zidu ticigie, kuri savkart sekojot kariem ienaca Baltija … ar polu okupantiem !!!

   … Tatad, Krima nekad nav bijusi un nebus krievu ( velakas Romas imperijas vergu, izveidotas agresivas ‘slavu’ un vikingu sajauktas baltu/ turku/ grieku tautas) no baltu slaktiniem izveidotas Kijevas caristes , teritorija !

   0

   • .. Un grieku kolonijas bija tikai tirdzniecibas del apdzivotas vietas, kuras labprat pienema radnieciskas baltu tautas, kas apdzivoja Melnas juras ziemelkrastus jau kops pecledus laikmeta … !

 3. Nu gan esam tauta bez goda. Baltā emigrācija tāpēc arī bija balta, ka nepieļāva savas tautas asiņu izliešanu. Labāk svešatne nevis asinsizliešana. Un tie virsnieki, kurus rakstā piemin, pildīja savu svēto pienākumu, jo bija zvērējuši būt uzticīgiem caram, tēvijai un ticībai. Visu cieņu tādiem cilvēkiem. Cita lieta, ka carisma Krievija tāpat kā ķeizariskā Vācija bija savu laiku nodzīvojušais rudiments uz Eiropas un pasaules kartes.

 4. Zīmīga pašas tēmas transkripcija LR presē- tātad esam nonākuši pie tā, ka LR mediji būtībā attaisno un atbalsta trockismu un boļševismu. Baltā virsniecība izpildīja savu pienākumu, zvērestu un nepiekāpās instinktu un emociju pārņemtu baru haosam, Tādam pašam haosam, kuru tagad sauc par demokrātiskām un krāsainām revolūcijām, kuras nev mainījušās kopš sankilotu dumpja Francijā. Protams, ka ir tādi “liberāĻi” , savas kārtas, valsts un zvēresta nodevēji, kā Lafaijets. Tagad mēs varam pagaršot lafaijeta kūciņu, ja apcienojam Franciju- es nogaršoju, diezgan šķērma, kā paši citas savas kārtības ieviesēji………Jebkurā gadījumā baltās virsniecības zaimošana LR medijā nedara godu ne medijam, ne valstij, kuras upuri ir uz šo boļševiku, trockistu, liberāļu rēķina. Un nav brīnums- galu galā Vulfovica- Bžezinska- klintones klans tie paši neotrockisti ir. Tātad ko- LR, atbalstām starptautisko trockismu?

  • Kāda nu zaimošana? Fakta konstatācija. Tavs komentārs liecina par pilnīgu socioloģijas nezināšanu. Otrais socioloģijas likums: “Cilvēki vienojas pēc interešu kopības”. Uzsveru – “INTEREŠU”. Šai gadījumā sakrīt “baltās emigrācijas”, (kurā arī netrūkst deģenerātu), un gbšņika Pucina intereses – proti, sapņi par “impēriju” un “pasaules pārvaldi un pārdali”. Markss (Morduhajs Levits), pēc kura filozofijas un dialektikas vadās Pucins, to formulēja kā “pretstatu vienība un savstarpējā cīņa”. Tas attiecas arī uz tavu franču revolūcijas piemēru. Tiem, kas organizēja un vadīja franču revolūciju, tādu jēdzienu, ko tu mini – “valsts”, “zvērests” – nebija un nevarēja būt. Drīzāk to var salīdzināt ar indīgu zirnekļu uzvedību burkā – tie nīcina viens otru, kamēr paliek viens. Franču revolūcijas gadījumā tāds “zirneklis” bija Napoleons. Un tikai tad šie jēdzieni ieguva kaut kādu statusu – pakārtotu, protams, impērismam. Tad kur te zaimošana? Un kur “atbalsts trockismam un boļševismam”? Bubinduss, – tu tak atbalstot Pucinu pats atbalsti boļševismu!

 5. Mums ir TIK īsa vēsturiskā atmiņa. Vēl pirms 100g. mēs to zinātu Oi oi oi cik labi…

 6. Tieši tā kā pēdējā rindkopā pareizi teikts! Tur nav par ko brīnīties. Cariskā krievija taču bij imperiālistiska un represīva. droši vien daudz lilākā mērā vēl kā tā, ko pazīstam šodien!!!

 7. krima ir krievu no laika gala. nezinu par ko šūmējas ukraiņi un pārējās eiro valstis. krievs uz nenoteiktu laiku bija atļāvis to izmantot un nu ir laiks atdot ja neprot uzvesties.

  • No kāda “laika gala”? Katrīna II tev ir kaut kāds “laika gals”? Starp citu, Katrīna II pati nebija krieviete.

  • Potsdamas līgums atļāva Kēnigsbergas apgabalu PSRS pārvaldīt tikai uz 50 gadiem. Termiņš jeb “īres līgums” sen jau izbeidzies, bet Krievija kaut kā negatavojas vākties ārā no prūšu zemes.
   Kas attiecas uz Krimu, tad Hruščovs to Ukrainai nedāvināja, bet piešķīra APMAIŅĀ pret Taganrogas apgabalu. Vai Krievija, sagrābjot Krimu, ir piedāvājusi Ukrainai atdot šo apgabalu atpakaļ? Nezin kāpēc šo faktu visi noklusē? Vai sliktas vēstures zināšanas?

 8. Toties latviešiem personību netrūkst. Ar lielu pārsvaru nupat TV ziņotajā aptaujā ar lielu pārsvaru atkal pats populārākais politiķis ir Lembergs no Ventspils.

 9. Visu cieņu ‘šiem KRIEVIEM ar lielo burtu! Nav tādi kā latvieši, kas pašķīda “īrijās, anglijās uc.”. Nabaga ukraiņi jau brēc pēc līdera, kas būtu kaut vai batjkam Lukašenko līdzīgs, nevis porošenko, jaceņuks vai turčinovs… Bet Putins ir savas dzimtenes mīlētājs un patiess tās tiesību sargs. Par skaudību Rietumiem, kam pietrūkst personību, diemžēl.

  • ja tu vismaz mēģinātu noformulēt kādas tad ir tās ĪPAŠĀS Krievijas tiesības,kuras nedrīkst būt nevienai citai tautai.

 10. Balta patiesība. Nesen izdoti apjomīgi kņaza Goļicina memuāri. Kņazs dzīvoja visu mūžu Ukrainā un atstāja to tikai 1920.g. Tā arī nebija pamanījis, ka Krievijā bez krieviam dzīvotu vēl kāda tauta (ak tā, dažus ebrejus bija pamanijis starp komisāriem), ukraiņus pilnīgi droši neatzina par tautu. ukraiņu kultūru uzskatīja par krievu kultūru. Lai arī Harkovas iedzīvotāju lielāko daļu sastādīja nekrievu kara bēgļi, nebija tos pamanījis. Vēlāk baltemigranti atbalstīja Staļinu – labāk slikts cars nekā nekāds. Latviešu strēlniekus nebija pamanījis, tas mīts radās ievērojami vēlāk. Kad vajadzēja atrast vainīgo, kas sagrāvis krievu valsti. Latvieši un žīdi, kas gan cits. Valstis gan parasti sagrauj nespēja iet līdzi laikam. Tāpat kā kultūras. Kas būs vainīgs pie tagadējās Krievijas sagrāves? Žīdu un latviešu tur palicis maz. Pat Pozners: čemodāniņš- stacija- Parīze. Labāk vēlu nekā nekad. Lai laba veselība un možs prāts Gordonam!

 11. It sevišķi lieli patrioti kņjazi kļūst tad, kad sāņēm kādu miļjonu sīkiem tēriņiem un jau sagatavotu tekstu parakstīšanai. Katrs parakstītājs arī netiks aizmirsts: Krievija “savējos” neaizmirst citus mocī klozetā. Interesanti, vai Staļins, ko tā mīla Putins arī ir bijis baltais, atšķirībā no Ļenina?

 12. Что, не нравится старый?! Потомки старой аристократии поддерживают Россию, неожиданно для русофобов. А всё потому, что они остались русскими людми, а русский человек в трудное время всегда будет за Родину, несмотря ни на какие политические противоречия. Как там было то в песне: так за царя, за Родину, за веру, мы грянем громкое ура!

  • naša raša neprojdjot Ukraina uzvarēs.

  • Rodina jau ir katram klaiņojošam sunim, bet vajag dzīvot un mīlēt tēvzemi, nevis blandīties pa pasauli.

   • Видимо у тебя родины нет. Имеется в виду Родина с большой буквы, такая, которую будешь любить и защищать всегда, где бы ты ни находился в данный момент. То есть не такая, с которой хочется уехать при первой же возможности.

    • ka tu jau to “vozmožnosķ”esi izmantojis,ja jau aizstāvi savu Roģinu no tālienes,kaut gan tev vajadzēja atrasties to viņas aiztāvju pirmajās rindās(fiziski),nevis aprejot tos,kuri tevi baro un dod pajumti.

     • Увы, такая судьба! Но не ты меня кормишь, и не ты дал мне приют, я сам его себе создал. Это я, и такие как я, содержим эту страну, потому что работаем здесь и платим налоги здесь, а не разбегаемся как вы по разным англиям и ирландиям в поисках лучшей доли. От большой любви к своей родине бежите наверное или родине своей вы нахрен не нужны.

     • Neizklausās vis

      ka tu pats ēstu savu audzētu maizi.Gan jau barojies ar to pašu slikto latviešu audzēto.Arī dzīvu govi,kuras pienu tu patērē,nez vai esi redzējis. Un arī maz ticams,ka pats esi cēlis savu mājokli.Jo tādi kā tu to vienkārši nedara.Jo jums jau tāda ” suģba” ievākties citu ļaužu iekoptās zemēs.

     • Ух ты, как много высокопарных слов. Да, хлеб я не выращиваю, а покупаю в магазине, молоко вообще не пью, хотя и коров видел и коровники строил. И что из этого следует, а ничего! Да и ваше утверждение насчёт ухоженной земли, слишком опрометчивое. Разные места есть, и ухоженные, и засранные. Последних становится почему то больше.

     • bija “uhožennaja”līdz 1940.gadam.Kāpēc tagad tā vairs nav-tas vedina uz domām par tās apdzīvotāju sastāva izmaiņām.Nevar un negrib savu zemi padarīt “uhožennuju”,tāpēc iekaro un piegāna jaunas un jaunas teritorijas.

     • Эх, как же вам тяжело жить то в плену ваших мифов. Ну не будет будущего у этой страны, пока вы будете думать только о прошлом. Вы мазохисты, с упоением и удовольствием постоянно ковыряете старые раны и выдуманные обиды и это не даёт вам нормально жить. Жалко вас, честное слово…

  • Kăpēc Tvaika ielā atkal pieslēdza internetu…?!?!

  • **
   И специально для озабоченных латышских цензоров: если вы удаляете мой ответный комментарий, то уж будьте так любезны – удалите и тот комментарий, на который я ответил и который вызвал так не понравившийся вам ответ! Ваша однобокость вызывает острое неприятие, обзывать русского человека фашистом по вашему допустимо, а назвать в ответ латыша фашистом – страшный грех?! В свете последних событий, не стоит провоцировать людей, ох не стоит….

 13. Ameikaa arii aatri bus partija -Vienoti Krievijai ar kolorado lentiteem un pljasis kalinku zem garmoskas pie Baltaa nama…ha,ha,ha

Draugiem Facebook Twitter Google+