×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
17. decembris, 2016
Drukāt

DP vērtēs komentāru Twitter par atbalstu Saeimas deputātu apšaušanai (7)

Foto: LETAFoto: LETA

Drošības policija (DP) vērtēs kādas personas ierakstu sociālajos tīklos, kurā rosināta Saeimas deputātu apšaušana.

Mārketinga speciālists Jānis Polis savā blogā “ardomu.lv” ievietojis otro daļu pētījumam par vairāku portālu veikto interneta propagandu. Pētījuma pirmā daļa par dažādiem pseidoziņu portāliem izpelnījās plašu sabiedrības uzmanību.

Polis raksta, ka interneta vietni “protesti.lv” interneta bloga formātā 2014.gada decembrī izveidojis kāds Jānis Cīrulis, kurš sevi it visur interneta vidē dēvē par Jāni Ķenguru jeb “Kangarooo”. Interneta vietne “protesti.lv” 2016.gada novembrī nomainījusi formātu un kļuvusi par ziņu portālu atgādinošu veidojumu.

Minēto informāciju Polis ieguvis, kombinējot pie domēna reģistrācijas norādīto telefona numuru, biedrības “Rīkojoties kopā” lapā norādīto Cīruļa kontaktinformāciju, kā arī viņa sociālo tīklu profilos veiktos ierakstus.

Polis pārpublicējis “Ķengura” 28.novembrī ievietotu ierakstu sociālajā tīklā “twitter”, kurā teikts, ka “mož man par šo draud būris, bet es atbalstu šādu ideju īstenot Latvijas Republikas Saeimā. Ja jau viņiem ir vienalga par mūsu ģimenēm, vecvecākiem, vecākiem, bērniem, tad jau mums nebūs žēl arī viņu! Nekas paraudās mēnesi, bet jaunas asinis Saeimā būs simtpunkti!” Ierakstam pievienots kadrs no filmas, kurā redzams vīrietis ar pavērstiem ieročiem pret cilvēkiem.

Aģentūra LETA pārliecinājās, ka šobrīd ar “Ķenguru” saistītajos sociālo tīklu profilos šāds paziņojums un filmas kadrs vairs nav pieejams.

DP vērtē minēto gadījumu, taču plašākus komentārus šobrīd nesniedza.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Tas ir aizvainojuma un izvarošanas auglis kas veidojies Latvijas pēdējās neatkarības laikā, protams ka ir problēmas kas valstī jārisina, mūsu ievēlētie to nespēj vai negrib, bērni gaida uz operācijām naudu utt, tikmēr ierēdņi mūsu naudu sadala prēmijās, kas viņiem ir devis šādas tiesības, vai tauta ?

  2. Ev!Kur šāva?Kas šāva!Vai tik nav slimu smadzeņu fantāzija par hiperbolām un bailes no nenovēršamā!

  3. MUĻĶU zemē eurolatvānijā stukači un tamlīdzīgi poļi rullē!!

  4. neko nepareizu jau vins nepateica,es domaju kad lielakai dalai latvijas ir ieksa sakrajies.Dodu 90 procentus ka kadam tas viss reiz sprags uz aru un tad visas zinas rakstis,radis un mekles celonus.Agri vai velu kaut kas tads atgadisies

  5. Pilnīgi veltīgi iztērēts laiks.
    Ceru, ka nenoklausās radinieku sarunas vakariņu laikā…

  6. pat mans ņerga kaimiņš jau arzemēs un atpakaļ netaisoties,jo tur esot baigi forši,ko gan es te daru?

  7. protams,ka tie kangari tagad raustas

Draugiem Facebook Twitter Google+