Mobilā versija
+2.3°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
19. septembris, 2016
Drukāt

Drāma Brasā: vīrietis bez biksēm skrien pakaļ savai laulātajai (1)

Foto LETAFoto LETA

Ilustratīvs attēls

Sestdien, 17. septembra naktī, likumsargi devušies pārbaudīt informāciju par kādu vīrieti Brasā, kurš bez biksēm skrienot pakaļ kādai sievietei, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Ierodoties notikuma vietā, policisti sastapa abas iepriekš minētās personas, kuras savā starpā strīdējās.

Pieejot personām klāt, uzrunāta sieviete, lai izskaidro esošo situāciju. Sieviete pastāstīja, ka gulējusi un pusmiegā izkritusi no gultas. Viņa padomājusi, ka vīrs viņu izgrūdis no gultas un netīšām laulātajam iesitusi. Abu starpā izcēlies konflikts. Vīrietis stāstīto apstiprināja un lūdza izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus.

Notikuma vietā ieradās mediķi, kuri apskatīja vīrieti un nolēma viņu hospitalizēt, lai uzliktu nepieciešamās šuves uz pārsistās uzacs.

Abi laulātie pārrunu laikā atzina, ka noticis sadzīvisks pārpratums un viens pret otru neizteica nekādas pretenzijas. Policistu palīdzība vairs nebija nepieciešama.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nepatīk partneris - izšķirieties ! Atbildēt

    Ja guli vienā gultā, nekar pakaļu pāri gultasmalai !

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (59)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+