Ekonomika
Bizness

“Drogas” atver jaunu veikalu0


Durvis ver jauns “Drogas” veikals.
Durvis ver jauns “Drogas” veikals.
Publicitātes foto

Turpinot attīstību AS “Drogas” 4.martā pēc rekonstrukcijas vērs durvis jaunā koncepta veikalam “Drogas”, kas atrodas tirdzniecības centrā “Domina Shopping”, Ieriķu ielā 3, Rīgā.

Veikals “Drogas” Ieriķu ielā 3 apmeklētājiem tika slēgts šī gada 8.februārī, lai ļoti īsā laikā piedzīvotu grandiozas pārvērtības un priecētu klientus jaunā, mūsdienīgākā izskatā.

Veidojot jauno veikalu konceptu, tiek ņemtas vērā veikalu lojālo klientu vēlmes un ierosinājumi, tādejādi maksimāli pielāgojot veikala vidi mūsdienu klientu prasībām un redzējumam.

Jaunā veikala telpas ir jūtami plašākas, jo tiek izmantoti jauni, šaurāki produktu plaukti, padarot ejas starp plauktiem platākas. Veikala iekārtojums ir pelēkos toņos ar maigi rozā un Drogas zilzaļās krāsas akcentiem.

Tieši pateicoties klientu ierosinājumiem, jaunā koncepta veikalos esam izstrādājuši detalizētu navigāciju, kas no jebkuras atrašanās vietas veikalā daudz ērtāk un pārskatāmāk ļaus atrast vēlamos produktus.

“Drogas” mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka-Ščeglova norāda, ka uzņēmums šogad turpina veikalu rekonstrukciju.

“Drogas” ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls skaistumkopšanas, veselības, higiēnas un sadzīves preču segmentā Baltijā ar 142 veikalu Latvijā un Lietuvā.

Saistītie raksti

Latvijā “Drogas” ir pārstāvētas visplašāk – klientiem pieejami 88 veikali, Lietuvā atvērti 54 veikali Drogas. “Drogas” Latvijā un Lietuvā kopumā nodarbina vairāk nekā 1300 darbiniekus. No 2004. gada “Drogas” ir mazumtirdzniecības grupas “A.S. Watson Group” uzņēmums.

“A.S. Watson Group” ir starptautiski zināmā un multinacionālā konglomerāta “CK Hutchison Holdings Limited” sastāvā, kura darbības sfēras ir ostas un ar to saistītie pakalpojumi, mazumtirdzniecība, infrastruktūra, enerģija un telekomunikācijas vairāk nekā 50 valstīs.

LA.lv