×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
10. marts, 2014
Drukāt

Dzeltenas peonijas. Kur iegādāties, cik maksā? (5)

Foto - Aldonis VēriņšFoto - Aldonis Vēriņš

Kur var iegādāties peoniju ar dzelteniem ziediem? Cik maksā stāds? DAINA OGRĒ

• Rudenī (septembra vidū) starpsugu hibrīdo peoniju kailsakņu stādus varēs iegādāties pie puķkopja un selekcionāra Aldoņa Vēriņa (Rīgā, Druvas ielā 19), cena 20–30 eiro. Būs nopērkamas arī intersekciju grupas šķirnes ‘Garden Treasure’ (lieli, spilgti dzelteni ziedi ar tumši sarkanu lāsojumu zieda centrā, veido kuplu, apmēram 80 cm augstu ceru, lapas līdzīgas kokveida peonijām) un ‘Bartzella’ (lieli, dzelteni ziedi, centrā – tumši sarkans lāsojums, cers apmēram 80 cm augsts).

• Puķkopis Edgars Bite (Kokneses novada Iršu pagasta “Rūķīšos”) pavasarī tirgos peoniju ‘Garden Treasure’ un ‘Bartzella’ stādus podiņos, bet septembrī – kailsakņus. Cena – 50 eiro.

• Puķkopis, SIA “Hedera” direktors Raimonds Petrovskis (Rīgā, Varkaļu ielā 1) peonijas pārdos gan pavasarī, gan rudenī. Pie viņa varēs nopirkt krustojumus ‘Yellow Dream’ (koši dzelteni ziedi ar purpursārtu lāsojumu, cers 60–70 cm augsts), ‘Yellow Heaven’ (ziedi luminiscējoši dzeltenā krāsā ar gaišākām ziedlapu maliņām un bordo viduci, cers 80–90 cm augsts), kā arī ‘Garden Treasure’ un ‘Bartzella’ stādus par 35–50 eiro gabalā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Divus gadus atpakaļ mana kaimiņiene nopirka it kā dzeltenu pujeni pavasarī ķīpsalā no lietuviešiem par 7 latiem. Maziņa saknīte ar uzpotētu pumpuriņu. Vai būs dzeltena, to neviens nezina, jo vēl nav ziedējusi 2 gadu laikā. Ceram, ka būs. Drošāk tomēr pirkt no vietējiem, jo tad ir kaut kāda garantija, vismaz ir kam pasūdzēties, ja kaut kas neatbilst. Jo labāks stāds, jo lielāka cena. Garantijas maksā naudu. Tā vienmēr ir bijis.

  2. Mums Balvos ir atvesti stādi Bartazella par 14.eiro.Man ir draudzene kas dzīvo Balvos un Ogrē Pašreiz viņa ir Ogrē ,bet brauks uz Balviem,tad atpakaļ uz Ogri.Es varētu nopirkt un Jums aizsūtīt, bet tas nebūs tik ātri/Jūs varbūt atradīsiet kaut kur uz vietas

Draugiem Facebook Twitter Google+