×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
17. aprīlis, 2012
Drukāt

“eBay” aptur Angelas Merkeles bijušās automašīnas izsoli

merkele_angela

Interneta izsoļu kompānija “eBay” pirmdien atlika Vācijas kanclerei Angelai Merkelei piederējušās automašīnas “Volkswagen Golf” izsoli, jo lietotāju piesolītās cenas uzskata par joku.

“Kad sapratām, ka dažas piedāvātās cenas bija iecerētas kā joks, ar pārdevēja piekrišanu nolēmām apturēt izsoli,” ziņu aģentūrai AFP pavēstīja “eBay” pārstāve Leonī Behtolte.

Par 22 gadus veco automašīnu ar 190 000 kilometru nobraukumu solīts līdz pat 129 tūkstošiem eiro (90,66 tūkstošiem latu).

Pārdevējs ievietoja mājaslapā automašīnas reģistrācijas dokumentu kopijas, pierādot, ka braucamrīks piederējis Merkelei, vairākus gadus pirms žurnāls “Forbes” viņu atzina par ietekmīgāko sievieti pasaulē.

Pārdevējs pievienoja arī vairākas automašīnas fotogrāfijas, no kurām viena uzņemta pie Merkeles pašreizējā biroja Berlīnē.

“Reģistrācijas dokumenti šķiet ticami,” teikts Vācijas iknedēļas žurnālā “Der Spiegel”. “Merkeles agrākā adrese ir pareiza, turklāt dokumentēts, ka viņa 90.gadu pirmajā pusē brauca ar baltu “golfu”,” vēstīts žurnālā.

Behtolte norādīja, ka, sazinoties ar solītājiem, noskaidrojies, ka piesolītās cenas ir joks.

Tomēr izsoli, visticamāk, atkārtos nedēļas beigās, un “eBay” pārstāve aicina nopietnus solītājus sazināties ar pārdevēju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+