Mobilā versija
+14.3°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
7. novembris, 2015
Drukāt

Ēdoles traģēdijas mistērija: vīrietis, kurš ar auto iebrauca dīķī, iespējams, ticis tur iegrūsts apzināti (2)

Kadrs no videoKadrs no video

Ēdoles pagastā pēdējās divas dienas pagājušas sērās. Trešdienas vakarā Ēdoles dzirnavezerā ar savu automobili iebraucis 56 gadus vecais ēdolnieks Ainārs, un, nespējot izkļūt no spēkrata, gājis bojā, vēsta LNT raidījums Degpunktā.

Šobrīd par viņa bojāejas apstākļiem vēl runāt pāragri, taču pirmās versijas jau dzirdamas. Netiek izslēgta pat iespēja, ka vīrietis noslepkavots.

Līdzko Ēdolē aizveras pēdējais veikals, tā ciematā kustība teju vai apstājas. Arī vēlā trešdienas vakarā Ēdoles centrā viss bija tumšs un kluss, bet kādās mājās notika svinības. Ainārs, kurš pa dienu redzēts centrā iedzeram kādu aliņu, vakaru bija nolēmis turpināt saviesīgajā pasākumā. Pēc ballītes viņš jau grasījies doties mājās, kad viens no viesiem palūdzis, lai viņu aizved. Par pakalpojumu solījis desmit eiro. Pasažieris esot izglābies, Ainārs palicis ieslodzīts autosalonā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Un pārējais? Kur Ēdoles policija? Policists? Štats likvidēts? Pārvietots uz Rīgas kādu kabinetu?
    Kozlovski no Vienotības policija ir valsts kārtības vara ne tikai kantoros ar lielštatiem, bet arī mazpilsētās un pagastos. Kur ir policists- tur arī ir valsts vara. Tu pat neredzi ka pie MK postīja Maidana izstādi – ja tik vien tā darba – paskatīties pa kādu MK logu uz Ļeņina ielu ( speciāli, lai pamostos )…kur nu kādi lauki.

  2. stulbums ir sava veida traģēdija, jo vairojas……………….mēris

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+