×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
11. septembris, 2013
Drukāt

Egils Līcītis: Lucifera režīmu nomainīs glābējkomanda

Foto - LETAFoto - LETA

Redzēju saldu sapni. Padebešos laiktīja zibeņi, grandēja pērkoņi, atmo-sfērā kā balti gulbji lidus peldēja mākoņi. Uz mūsu daudz cietušo zemīti plūda tik nokonsolidējusies Latvijas glābšanas fronte, ka visas iepriekšējās glābēju misijas, vai no gaišiem vai tumšiem spēkiem cēlušās, vai saucās par “Jauno laiku”, Tautas partiju, “Par labu Latviju”, bet salīdzinoši izskatījās pēc atpalikuša kolhoza slīkstošu kartupeļu racēju talkas brigādēm.

Tagadējais visu labo garu sūtītais atnācēju leģions no zvaigznēm būs apgādājies ar sampo brīnumdzirnavām, kas maļ tavu malšanu, lai tautai iet labumā, viņu ierašanās aizēnos citus ievērības cienīgākos notikumus – kā dalailamas sēršana Māras zemītē un Svētās jaunavas nokāpšana no debesīm kaut kur pie Bauskas. “Dream World” pikčer un Volta Disneja studijas lai atpūšas, Holivudas zvaigznes nobālē un dziest. Latvijas glābēju varenās kopas nolaišanās zemes virsū būs noorganizēta uz tip-top un ar Rīgas Kinostudiju noslēgts līgums par ceremoniālā pasākuma iemūžināšanu videolentē un termovizorā. Kosmiskais spēks tiks sastādīts no dievlūdzējiem un marksistiem, no nepielūdzamiem ultranacionālistiem un dedzīgiem kosmopolītiem, no zinātnes, mūzikas, mākslas un dailes spīdekļiem, kas gatavi atsaukties Visuaugstā aicinājumam.

Cilvēkiem, kuri arvien čīkstējuši un čortojušies par vāju valdību, kura neizsniedz maizes kartītes un tramvaja brīvbiļetes, kura negādā strādniekiem darbu un pilsoņiem zilcgaļu, kartupeļus un malku, tagad sastapsies ar dāsnām sirdīm, kas piedevām valdzina ar fizisko spēku un ķermeņa skaistumu.

Par nodokļu vergiem pataisītie vēlētāji aizgrābtībā sastings – vai tās vispār ir materiālas būtnes, kuras nolaidušās viņus glābt ar medikopteru! Latvijas atveseļotājiem jau preambulā uzmanības centrā būs Cilvēks (pielikumā – selektīvais cilvēku saraksts). Tiks nodrošināta profesionāla administrācija, kas izmadarota ar vīriem, kas iepriekšējā dzīvē ir kaut ko sasnieguši un nav vis ar pirkstu taisīti pienapuikas, kam ūsas dīgst. Aumaļām celsies pretestība pūstošo Rietumu ievazātām “vērtībām” un tiks dotas garantijas, ka atdarīs visiem, kas cietuši no pāridarījumiem tautas genocīda periodā. Lucifera režīmu, kas darīja ļaužu eksistenci šai valstī par nepanesamu dzīves nastu – nav ilgi jāgaida, līdz aizšķūrēs sargeņģeļi, kas specializējušies valsts pārvaldīšanas mākslā, nevis iztiek kā mācēdami.

Miegā man notirinājās kājas. Uztrausos gultā pussēdus un satraukumā vairs nespēju aizmigt, ne actiņu aizvērt. Vai mēs, latvieši, diezgan nepateicīga tauta, maz būsim pelnījuši tik labu apiešanos un bezmaksas labdarības ārpakalpojumus? Bet lai taču glābēji brauc, ja te viņiem nav par prastu! Katrā ziņā šīs nakts sapnis pielīdzināms seriālam ar pašām laimīgākajām beigām, kādas vien esmu redzējis.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+