Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
9. decembris, 2014
Drukāt

Eglīšu audzētājam nozog 200 Ziemassvētku kociņu

Foto-LETAFoto-LETA

Tomes pagastā kādam eglīšu audzētājam nozagti 200 Ziemassvētku kociņi, otrdien vēstīja Latvijas Televīzijas “Ziņas”.

Aptuveni metru garās eglītes pazudušas vienas nakts laikā. Tiek lēsts, ka garnadži nodarījuši zaudējumus pusotra tūkstoša eiro vērtībā.

Eglītes Tomes pagastā tiek audzētas vairāku hektāru platībā. Tās augušas jau piecus gadus, bet tirgot egles bija plānots 2016.gadā. Eglīšu plantācija nebija nožogota.

Eglīšu audzētājs Armands Paeglis pieļauj, ka eglītes kāds mēģinās realizēt Rīgā. “Rīgā ir lielāks pieprasījums, un visas mazās ļoti labi aiziet,” viņš sprieda.

Par notikušo ir ierosināts kriminālprocess, tomēr policijas pārstāve sarunā ar Latvijas Televīziju sacīja, ka eglītes, visticamāk, neizdosies atrast, ja vien noziedznieks pats neizpļāpāsies un sevi nenodos, jo būtu ļoti grūti pierādīt, ka eglītes nākušas tieši no lauka Tomē.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+