Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
9. decembris, 2014
Drukāt

Eglīšu audzētājam nozog 200 Ziemassvētku kociņu

Foto-LETAFoto-LETA

Tomes pagastā kādam eglīšu audzētājam nozagti 200 Ziemassvētku kociņi, otrdien vēstīja Latvijas Televīzijas “Ziņas”.

Aptuveni metru garās eglītes pazudušas vienas nakts laikā. Tiek lēsts, ka garnadži nodarījuši zaudējumus pusotra tūkstoša eiro vērtībā.

Eglītes Tomes pagastā tiek audzētas vairāku hektāru platībā. Tās augušas jau piecus gadus, bet tirgot egles bija plānots 2016.gadā. Eglīšu plantācija nebija nožogota.

Eglīšu audzētājs Armands Paeglis pieļauj, ka eglītes kāds mēģinās realizēt Rīgā. “Rīgā ir lielāks pieprasījums, un visas mazās ļoti labi aiziet,” viņš sprieda.

Par notikušo ir ierosināts kriminālprocess, tomēr policijas pārstāve sarunā ar Latvijas Televīziju sacīja, ka eglītes, visticamāk, neizdosies atrast, ja vien noziedznieks pats neizpļāpāsies un sevi nenodos, jo būtu ļoti grūti pierādīt, ka eglītes nākušas tieši no lauka Tomē.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+