×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
28. februāris, 2018
Drukāt

Ēkas pazemes ejā atsavina 800 litrus nelegālas dīzeļdegvielas (1)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Salaspilī atsavina nelegālu dīzeļdegvielu.

Šā gada sākumā, 26. janvārī, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Salaspils iecirknī tika saņemta informācija par, iespējams, nelikumīgu degvielas tirdzniecības vietu kādā privātmājas teritorijā.

Apkopojot nepieciešamo informāciju un iegūstot atļauju veikt teritorijas apskati, 20. februārī likumsargi devās uz norādīto adresi. Salaspils iecirkņa policisti apskatīja teritoriju un privātmājai blakus esošajā piebūvē konstatēja pazemes eju, kur atrada tvertni ar nezināmas izcelsmes dīzeļdegvielu un sūkni, kas, visticamāk, paredzēts degvielas liešanai transportlīdzeklī.

Likumsargi kopā ar Valsts nodrošinājuma aģentūras darbiniekiem izņēma tvertni un nogādāja to ekspertīzes veikšanai. Pagaidām noskaidrots, ka tvertnē atradās 800 litri nezināmas izcelsmes dīzeļdegvielas.

Saistībā ar notikušo uzsākta administratīvā lietvedība pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 169./3 panta – par akcīzes preču aprites noteikumu pārkāpšanu. Par šādu pārkāpumu likumā paredzēts naudas sods fiziskajām personām no 70 līdz 700 eiro, bet juridiskajām personām – no 70 līdz 7100 eiro, konfiscējot šīs preces un to pārvadāšanai izmantotos transportlīdzekļus vai bez konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. rūpēs par birokrātijas tērējamo naudu . Atbildēt

  Labāk jau vajadzēja izteikt mili-litros, tad skaitlis būtu briesmīgāks – 8oo ooo !
  Tā iznāk tikai 4 krievu laika cilindriskās 200 litru mucas – kamēr pavasarī apstrādā laukus un iesēj – knapi pietiek.
  Protams, ka sūknis arī, jo bez tā degviela bākā pati nelien.
  Gan jau kāds skaudīgs kaimiņš pacentās nostučīt, sak’,
  ja nav man, tad viņam arī lai nav !

Draugiem Facebook Twitter Google+