Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 25. aprīlis, 2017
23. novembris, 2015
Drukāt

Ekonomiskie imigranti aptur vilcienu satiksmi (6)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Imigranti no Marokas, Irānas un Pakistānas uz Grieķijas un Maķedonijas robežas apturējuši vilcienu satiksmi, protestējot pret Maķedonijas noteiktajiem ierobežojumiem, kas robežu ļauj šķērsot tikai bēgļiem no bruņoto konfliktu zonām.

Vairāki imigranti no Irānas pieteikuši badastreiku, aizšujot sev mutes, vēsta ziņu aģentūra “Reuters”.

Maķedonija, sekojot Slovēnijas piemēram, robežu ļauj šķērsot tikai bēgļiem no bruņoto konfliktu zonām – Afganistānas, Sīrijas un Irākas. Savukārt imigrantiem no citām valstīm liek griezties atpakaļ. Tādējādi apturēti jau vairāk nekā 1000 labākas dzīves tīkotāju no Irānas, Pakistānas un Bangladešas.

Uz robežas izveidojies pamatīgs imigrantu sastrēgums. Ekonomiskie imigranti, kuriem neļauj tālāk turpināt ceļu, apsēdušies uz dzelzceļa sliedēm, bloķējot vilcienu satiksmi. Savukārt vietējās varas iestādes pauž bažas, ka starp ekonomiskajiem imigrantiem un bēgļiem varētu izcelties konflikts.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Lai badojas! Un uz sliedēm šēdošos ar ūdens lielgabaliem paskalot.

  2. Kamēr nelikvidēsies ANO un ES stulbā domāšana, tikmēr sagaidāms ne tas vien…

  3. ilgi ar viņiem auklēsies??
    bildē atkal tēviņu bars.
    lai brauc savu zemi kopt!

  4. Pret šiem iebrucējiem vajag lietot ieročus.

  5. mūsu politiķi viņus gaida ar atplestām rokām un nevar sagaidīt. Mūsējiem nav bail ne no nekārtībām, ne teroristiem, ne bada strikiem- īsti drošuļi!

Uzlec Makrona zvaigzne (3)Franču balsojums aizslauka tradicionālās partijas
Baltijas valstu gaisa telpā notiek NATO mācībasBaltijas valstu gaisa telpā otrdien un trešdien notiek NATO gaisa spēku mācības "Ramstein Alloy 4", informēja Lietuvas Aizsardzības ministrija.
Draugiem Facebook Twitter Google+