Mobilā versija
-0.3°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
25. februāris, 2015
Drukāt

Eksministrus apsūdz korupcijā

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Malkolms Rifkinds

Divi bijušie Britānijas ārlietu ministri  – Džeks Strovs no Leiboristu partijas un Malkolms Rifkinds (attēlā) no Konservatīvo partijas – apsūdzēti amata pilnvaru savtīgā izmantošanā, piedāvājot privātfirmām palīdzību par naudu.

Eksperimentā, kurā žurnālisti uzdevās par fiktīvas Honkongas firmas pārstāvjiem, Strovs un Rifkinds esot piedāvājuši palīdzību šai firmai par 5000 mārciņām (6800 eiro) dienā. Rifkinds sacījis, ka viņš var noorganizēt “noderīgu pieeju” jebkuram britu vēstniekam pasaulē, un, par spīti saviem parlamenta deputāta ienākumiem (67 000 mārciņu gadā), žēlojies slepenajam reportierim, ka nesaņem “pienācīgu atalgojumu”. Rifkinds vakar paziņojis, ka atstās darbu parlamentā un nekandidēs maijā paredzētajās vēlēšanās.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+