Politika

Epopeja ap kultūras ministri izdevīga dažām personām, uzskata Dombrava 0

LETA

Nacionālajai apvienībai “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) arī turpmākajā darbā būtu jākoncentrējas uz tās prioritātēm, uzskata Saeimas deputāts Jānis Dombrava (VL-TB/LNNK).

 

Viņaprāt, visa epopeja ap kultūras ministri Žanetu Jaunzemi-Grendi (VL-TB/LNNK) ir sākta ļoti izdevīgi dažām personām, lai nebūtu jārunā par nodokļu izmaiņām, valsts budžetu, par nacionālās apvienības un Reformu partijas prasībām skolotāju algu palielināšanā, demogrāfiskās situācijas uzlabošanā, termiņuzturēšanās atļauju atcelšanu u.c.

Tā vietā komunikācija notiek ap vienu kultūras iestādi. Tādēļ partijai vajadzētu koncentrēties uz prioritātēm.

Dombrava uzsvēra, ka tas ir viņa personiskais viedoklis. Viņš atzina, ka ir notikušas individuālas sarunas starp partijas biedriem saistībā ar Ministru prezidenta Valda Dombrovska (V) paziņojumu par prasību Jaunzemei-Grendei demisionēt. Taču pirmdien ir paredzēta valdes sēde, kurā tiks spriests par turpmāko rīcību.

Pagaidām neesot tikuši apspriesti iespējamie kultūras ministra amata kandidāti.

Kā ziņots, Dombrovskis paziņojis, ka pieprasīs kultūras ministres Jaunzemes-Grendes demisiju. Formālais gala lēmums tiks pieņemts pirmdien, 16.septembrī. Pirms tam par to tiks informēti koalīcijas partneri.

{gallery id=”2152″}

LA.lv