Horoskopi un mistika
Horoskopi

Februāra horoskopi Strēlniekam. Kādi pārsteigumi privātajā dzīvē un karjerā?1

Foto – Fotolia

Februārī Strēlniekam darbā radīsies lielas grūtības. Tieši tās nopietni iedragās jūsu autoritāti un ietekmēs kopējo pašsajūtu. 2018.gada februāra horoskops Strēlniekam iesaka nebūt tik emocionālam un pieņemt saprātīgus, nevis spontānus risinājumus. Mācieties piekāpties tuviem cilvēkiem, tad arī no viņiem saņemsiet tādu pašu reakciju. Strēlniekam februārī sakārosies būt par pasaules valdnieku un ieņemt, protams, tādu pašu lomu arī ģimenē. Skatieties, nepārspīlējiet ar savu komandēšanas tieksmi.

Horoskops februārim sola Strēlniekam daudz spilgtu notikumu, kas attiecas ne tikai uz personīgo, bet arī uz profesionālo sfēru. Konkurenti un skauģi nesnauž, tāpēc piesardzība jums netraucēs. Februārī iespējamas konfliktsituācijas pat ar nepazīstamiem cilvēkiem uz ielas. Mīlestībā šogad Strēlniekam parādīsies sāncensis vai sāncense.

Februāra beigas Strēlniekam būs nedaudz mierīgākas un labvēlīgākas. Jūs izveidosiet lietišķus kontaktus, kā arī uzlabosiet attiecības ar draugiem. Par mīlas sakariem to pašu nevar teikt. Februāra horoskops prognozē, ka mīļotais cilvēks Strēlnieku nesapratīs. Ja jūs pacietīgi nogaidīsiet, kamēr kaislību uzliesmojums beigsies, tad situācija stabilizēsies.

Mīlestības horoskops
Daudzi Strēlnieki februārī izlems kaut ko mainīt attiecību sfērā, un šis solis labvēlīgi ietekmēs jūsu nākotni. Taču paanalizējiet savu stāvokli maksimāli bezkaislīgi – kādam veiksmi atnesīs rokas un sirds piedāvājums, bet kādam, iespējams, pienācis laiks pielikt punktu neperspektīvām attiecībām. Klausieties savā sirdī, nevis padomos no malas.

Naudas un karjeras horoskops
2018.gada februāra horoskops Strēlniekam prognozē teicamas attiecības ar kolēģiem un augstu autoritāti. Viss veidojas vislabākajā veidā, tāpēc nav iemesla raizēm. Strēlnieka profesionālisms un prātīgums februārī palīdzēs izveidot karjeru un palielināt finanses. Jūs ieviesīsiet darbā oriģinālas idejas, ka patiks priekšniecībai. Galvenais – neatkāpieties ne soli no izvirzītajiem mērķiem. Lai nopelnītu vairāk, Strēlniekam jāatrod vēl viens ienākumu avots.

Saistītie raksti

Sievietēm Strēlniekam februārī nebūs viegli izkļūt no grūta finansiālā stāvokļa. Ja esat nolēmusi sākt savu biznesu, tam nepieciešama liela naudas summa. Aktīvi risiniet sarunas ar partneriem, lai februārī parakstītu izdevīgus kontraktus. Karjeras horoskops februārim Strēlniekam sola komandējumu, pateicoties kuram viss mainīsies uz labo pusi.

Vīriešiem Strēlniekiem šogad nepieciešams nodarboties ar personīgo biznesu, vēl jo vairāk tāpēc, ka naudas tam būs pietiekami. Lai jūs neiekārdina vilinoši piedāvājumi, kā arī neuzticieties tiem, ko nepazīstat. Karjera ies kalnā, ja jūs paši vadīsiet situāciju. Februāra beigās jūs saņemsiet prēmiju.

LA.lv