Mobilā versija
+1.6°C
Kazimirs, Izidors
Piektdiena, 24. marts, 2017
1. decembris, 2015
Drukāt

Sēlijā cer sasniegt jaunu Ginesa rekordu, gaisa balonā salaulājot visvairāk pāru

Gaisabalons

Sākusies pretendentu pieteikšanās nākamā gada neparastākajām kāzām, kas Latvijai var nest Ginesa rekordu, – vienlaikus lidojumā gaisa balonā salaulājot visvairāk pāru, aģentūru LETA informēja festivāla “Love Cup 2016” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Auziņa.

Neparastās kāzas notiks mīlestības tēmai veltītā un Latvijā nebijušā ziemas gaisa balonu festivālā “Love Cup”, kas laikā no 11.februāra līdz 14.februārim notiks Jēkabpilī un tai līdzās esošajos Salas, Krustpils un Viesītes novados.

Festivāls vienkopus pulcēs 30 vadošos balonu pilotus ne tikai no Latvijas, bet arī ārvalstīm.

Vairāku dienu garumā gaisa balonu piloti sacentīsies dažādās disciplīnās, taču par mīlestības tēmai veltītā ziemas gaisa balonu festivāla “Love Cup” kulmināciju kļūs 14.februāris, kad pāriem no visas Latvijas būs iespēja laulāties lidojuma laikā gaisa balonā. Pāri, kuri ir gatavi laulāties lidojumā gaisa balonā, aicināti aizpildīt pieteikuma anketu, kas atrodama portālā “skaties.lv”. Precēties gatavie pāri var pieteikties līdz 14.decembrim.

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+