Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
7. aprīlis, 2015
Drukāt

“FedEx” iegādājas “TNT Express”

Foto - LETAFoto - LETA

ASV loģistikas un kurjerpasta kompānija “FedEx” panākusi vienošanos, lai par 4,4 miljardiem eiro iegādātos Nīderlandes konkurentu “TNT Express NV”, tādējādi paplašinot savu klātbūtni Eiropas tirgū.

“FedEx” norāda, ka Nīderlandes pasta pakalpojumu uzņēmums “PostNL”, kam pieder 14,7% “TNT Express” akciju, jau piekritis šī darījuma realizācijai.

“Šis darījums ļauj mums ātri paplašināt mūsu starptautisko transporta pārvadājumu risinājumu portfeli, lai gūtu labumu no tirgus tendencēm, jo sevišķi globālās e-komercijas pastāvīgās izaugsmes, un pozicionētu “FedEx” lielākai ilgtermiņa rentabilitātes izaugsmei,” paziņojis kompānijas vadītājs Frederiks Smits.

Savukārt “TNT Express” vadītājs Luiss Gannings norāda, ka uzņēmuma pārņemšanas piedāvājums saņemts laikā, kad kompānijā tiek veiktas būtiskas izmaiņas.

Apvienotā uzņēmuma Eiropas reģiona galvenā pārvalde atradīsies “TNT Express” pašreizējā galvenajā biroja ēkā Hēvderpā netālu no Amsterdamas.
Vienošanas arī paredz, ka “TNT Express” pārdos savu aviopārvadājumu biznesu “TNT Airways”.

“FedEx” un “TNT Express” paredz, ka apvienošanās darījums tiks pabeigts 2016.gada pirmajā pusē.

Abi uzņēmumi norāda, ka apvienošanās procesā plāno izvairīties no būtiskas darbinieku skaita samazināšanas.

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+