Mobilā versija
+16.2°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
7. aprīlis, 2015
Drukāt

“FedEx” iegādājas “TNT Express”

Foto - LETAFoto - LETA

ASV loģistikas un kurjerpasta kompānija “FedEx” panākusi vienošanos, lai par 4,4 miljardiem eiro iegādātos Nīderlandes konkurentu “TNT Express NV”, tādējādi paplašinot savu klātbūtni Eiropas tirgū.

“FedEx” norāda, ka Nīderlandes pasta pakalpojumu uzņēmums “PostNL”, kam pieder 14,7% “TNT Express” akciju, jau piekritis šī darījuma realizācijai.

“Šis darījums ļauj mums ātri paplašināt mūsu starptautisko transporta pārvadājumu risinājumu portfeli, lai gūtu labumu no tirgus tendencēm, jo sevišķi globālās e-komercijas pastāvīgās izaugsmes, un pozicionētu “FedEx” lielākai ilgtermiņa rentabilitātes izaugsmei,” paziņojis kompānijas vadītājs Frederiks Smits.

Savukārt “TNT Express” vadītājs Luiss Gannings norāda, ka uzņēmuma pārņemšanas piedāvājums saņemts laikā, kad kompānijā tiek veiktas būtiskas izmaiņas.

Apvienotā uzņēmuma Eiropas reģiona galvenā pārvalde atradīsies “TNT Express” pašreizējā galvenajā biroja ēkā Hēvderpā netālu no Amsterdamas.
Vienošanas arī paredz, ka “TNT Express” pārdos savu aviopārvadājumu biznesu “TNT Airways”.

“FedEx” un “TNT Express” paredz, ka apvienošanās darījums tiks pabeigts 2016.gada pirmajā pusē.

Abi uzņēmumi norāda, ka apvienošanās procesā plāno izvairīties no būtiskas darbinieku skaita samazināšanas.

Pievienot komentāru

"Turkish Cargo" sāks regulāros kravu avioreisus no Stambulas uz RīguTurcijas nacionālās aviokompānijas “Turkish Airlines” kravas pārvadājumu lidsabiedrība “Turkish Cargo” 1.jūlijā sāks regulāros reisus no Stambulas uz Rīgu.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+