Mobilā versija
-2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
7. aprīlis, 2015
Drukāt

“FedEx” iegādājas “TNT Express”

Foto - LETAFoto - LETA

ASV loģistikas un kurjerpasta kompānija “FedEx” panākusi vienošanos, lai par 4,4 miljardiem eiro iegādātos Nīderlandes konkurentu “TNT Express NV”, tādējādi paplašinot savu klātbūtni Eiropas tirgū.

“FedEx” norāda, ka Nīderlandes pasta pakalpojumu uzņēmums “PostNL”, kam pieder 14,7% “TNT Express” akciju, jau piekritis šī darījuma realizācijai.

“Šis darījums ļauj mums ātri paplašināt mūsu starptautisko transporta pārvadājumu risinājumu portfeli, lai gūtu labumu no tirgus tendencēm, jo sevišķi globālās e-komercijas pastāvīgās izaugsmes, un pozicionētu “FedEx” lielākai ilgtermiņa rentabilitātes izaugsmei,” paziņojis kompānijas vadītājs Frederiks Smits.

Savukārt “TNT Express” vadītājs Luiss Gannings norāda, ka uzņēmuma pārņemšanas piedāvājums saņemts laikā, kad kompānijā tiek veiktas būtiskas izmaiņas.

Apvienotā uzņēmuma Eiropas reģiona galvenā pārvalde atradīsies “TNT Express” pašreizējā galvenajā biroja ēkā Hēvderpā netālu no Amsterdamas.
Vienošanas arī paredz, ka “TNT Express” pārdos savu aviopārvadājumu biznesu “TNT Airways”.

“FedEx” un “TNT Express” paredz, ka apvienošanās darījums tiks pabeigts 2016.gada pirmajā pusē.

Abi uzņēmumi norāda, ka apvienošanās procesā plāno izvairīties no būtiskas darbinieku skaita samazināšanas.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+