FK “Jelgava” zelta cerības apsīkst 91. minūtē 0

“Jelgavas” komanda “SynotTip” Latvijas futbola virslīgas pārceltajā spēlē trešdien viesos ar rezultātu 0:1 (0:0) piekāpās “Riga” komandai, tikpat kā zaudējot cerības uz čempiones titulu.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12
7 produkti, kas visiem šķiet veselīgi, taču patiesībā tādi nav 16
“Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī!” Paziņojums autobusa salonā samulsina braucēju 55

Trīs kārtas pirms turnīra beigām kopvērtējuma līderei “Ventspilij” ir 50 punkti, par punktu apsteidzot Jūrmalas “Spartaku”, bet par pieciem savu nākamo pretinieci “Jelgavu”.

Uzvaras vārtus rīdziniekiem guva igauņu pussargs Bogdans Vaščuks, kurš bija precīzs kompensācijas laika pirmajā minūtē.
“Riga” šajā spēlē dominēja laukumā, turklāt otrajā puslaikā divas reizes trāpīja pa vārtu stabu. Lai gan pamatlaikā rīdzinieki vārtus gūt nespēja, tomēr Vaščuks kompensācijas laika sākumā pārspēja jelgavnieku vārtsargu Kasparu Ikstenu un atnesa savai komandai uzvaru.
“Jelgavai” šajā spēlē nevarēja palīdzēt komandas kapteinis Gints Freimanis, kurš sakrāto dzelteno kartīšu dēļ saņēmis vienas spēles diskvalifikāciju.
Šim mačam bija jānotiek jau jūlija pēdējā dienā, tomēr to pārcēla, kad “Jelgava” bija sasniegusi UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas trešo kārtu.

Virslīgas kopvērtējumā “Ventspilij” ir 50 punkti 25 mačos, par punktu apsteidzot jūrmalniekus, bet par pieciem “Jelgavu”. Tikmēr “Liepāja” ar 38 punktiem 25 spēlēs ir drošā ceturtajā vietā un jau nolikusi čempiona pilnvaras.
RFS ar 31 punktu ir piektā, tai ar 29 punktiem seko “Riga”, bet septīto vietu ar 24 punktiem ieņem “Metta”/LU. Savukārt turnīra tabulu ar 11 punktiem noslēdz “Daugavpils”, kas jau zaudējusi cerības saglabāt vietu virslīgā.