Latvijā
Sabiedrība

“Forši būt pirmajai, kura laimē divreiz!” Cēsiniecei otrais 10 000 eiro laimests2

Foto-Shutterstock

Simtgades loterijā cēsiniece laimējusi otro 10 000 laimestu, informē loterijas rīkotājs “Latvijas Loto”.

Dubultveiksminiece atklāj, ka šoreiz, dodoties uz jūru, tirdzniecības vietā pamanītas jauna dizaina Simtgades loterijas biļetes un divas nopirktas. Tās gan nav iepriecinājušas ar laimestiem, tomēr neatlaidība darījusi savu. Iegādāta vēl viena biļete, bet šoreiz internetā. Un iegādātā biļete pārsteigusi ar 10 000 eiro laimestu.

Iepriekšējo reizi laimests slēpies zem simbola “Bize”, šoreiz veiksmi atnesusi “Priede”.

Sieviete atklāj, ka no vienas puses nav ticējusi, ka var tā paveikties divas reizes pēc kārtas, tāpēc nav ļāvusies intrigai un biļeti atvērusi uzreiz, nevis pa vienam simbolam, bet tajā pat laikā atceras vienu neticamu domu, kas iešāvusies prātā īsi pēc pirmā laimesta iegūšanas: “Būtu forši būt pirmajai, kura laimē 10 000 divreiz.”

Simtgades loterijas projekts, ko valsts akciju sabiedrība “Latvijas Loto” rīko pēc Finanšu ministrijas iniciatīvas, ir īpaša dāvana Latvijas simtgadei. Kopumā “Simtgades loterijas” sērijā ir viens miljons biļešu, ko var iegādāties gan elektroniski, gan papīra formātā. Vienas biļetes cena – pieci eiro. Savukārt laimestu fonds veidos 65% no loterijas kopējās vērtības, bet lielāko laimestu – 100 000 eiro būs iespējams atrast četrās biļetēs. Loterijā iegūtos līdzekļus novirzīs jauniešu atbalsta stipendijām.

LA.lv