Sports
Citi sporta veidi

FOTO: Aļonas brīvais kritiens turpinās – Ostapenko izgāžas arī Jūrmalā4


Aļona Ostapenko Jūrmalas turnīra vienspēļu pirmajā mačā bija bezspēcīga pret amerikānieti Bernardu Peru.
Aļona Ostapenko Jūrmalas turnīra vienspēļu pirmajā mačā bija bezspēcīga pret amerikānieti Bernardu Peru.
Foto: Ansis Ventiņš

Viena no Latvijas sporta dīvām – tenisiste Aļona Ostapenko – stāsta, ka atgūst pārliecību par savu varēšanu. Diemžēl īsti tas viņai neizdodas, jo otrdien Jūrmalas WTA turnīra pirmās kārtas spēlē viņa pamatīgi zaudēja viduvējai ASV tenisistei.

Ostapenko, kura rangā ir noslīdējusi uz 83.vietu, Jūrmalas WTA “International” sērijas turnīra jeb “Baltic Open” pirmās kārtas mačā ar 2-6, 1-6 piedzīvoja zaudējumu amerikānietei Bernardai Perai, kura ir planētas 74. rakete.

Mājiniece līdz ar to vienspēļu turnīru noslēdza ar vienu ranga punktu un pamatīgu fiasko.

Aļona Ostapenko spēlē Jūrmalas WTA turnīra pirmajā kārtā

Ostapenko spēli sāka ļoti apņēmīgi, piektajā geimā tiekot pie četrām breikbumbām, kuras gan netika izmantotas. Tālākā cīņas gaita gan rīdziniecei izvērtās par murgu, jo nākamajos astoņos geimos pārāka bija Pera, kura beigās stundā un astoņās minūtēs svinēja ļoti pārliecinošu un pelnītu uzvaru.

Ostapenko Lielupes kortos sacensības turpinās dubultspēļu turnīrā, jo trešdien viņa ar savu pārinieci Gaļinu Voskoboeju no Ukrainas pirmajā kārtā cīnīsies ar Diānu Marcinkēviču un Vivianu Heiseni no Vācijas.

Atšķirībā no Ostapenko, pirmo kārtu otrdien ļoti pārliecinoši pārvarēja Latvijas pirmā rakete Anastasija Sevastova, kura ir planētas 11.rakete un šī turnīra pirmais numurs. Sevastova ar 6-2, 6-1 uzveica Krievijas sportisti Varvaru Flinku (WTA 128.).

Tāpat otro kārtu pirmdien sasniedza Latvijas trešā rakete Diāna Marcinkēviča, kura izcīnīja savu pirmo uzvaru WTA turnīru pamatsacensībās. Tikmēr šī turnīra kvalifikācijas pirmo kārtu svētdien nepārvarēja Daniela Vismane un Kamilla Bartone.

Saistītie raksti

Latvija šāda līmeņa WTA sacensības uzņem pirmo reizi vēsturē. Turnīra rīkotāja ir Krievijas sporta mārketinga aģentūra “ONE SGM”, bet iepriekš šīs sacensības tika rīkotas Maskavā, tomēr pērn nolemts tās pārcelt uz Jūrmalu.

“Baltic Open” turnīrā tenisistes cīnīsies par 250 000 dolāru (223 000 eiro) balvu fondu, turklāt uzvarētāja iegūs 280 WTA ranga punktus.

LA.lv