Ekonomika
Bizness

FOTO: “Maxima” atver jaunu mazā formāta veikalu “Maxima Express”0

Publicitātes foto

Šodien, 28.martā, durvis vēra jaunais “Maxima Express” Rīgā, Gustava Zemgala gatvē 74.

Veikala atklāšanā pulcējās vairāki simti Jaunās Teikas apkārtnes iedzīvotāji, biroju darbinieki un citi interesenti, kuriem turpmāk būs iespēja ātri un ērti iegādāties ikdienai nepieciešamās preces.

“Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa pauda gandarījumu par ceturto “Maxima Express” veikalu tieši šajā rosīgajā Jaunās Teikas apkaimē.

Šis veikals tapa ciešā sadarbībā ar “Jauno Teiku”, lai sniegtu visu nepieciešamāko dinamiskajai ikdienai un iekļautos pārdomātajā pilsētvidē.

Šis “Maxima Express” ir īpašs “convenient” jeb mazā formāta veikals, kurā piedāvāts teju divas reizes plašāks klāsts nekā ierasts šādos veikalos. Veikala piedāvājumā iekļauts arī daudzveidīgs konditorejas un kulinārijas klāsts, svaigi augļi un dārzeņi, kvalitatīvi vīni un citas preces.

Ikdienā pircējus sagaidīs 8 darbinieki, kas rūpēsies par veikala darbību un piedāvās klientiem plašu gatavo maltīšu klāstu, tostarp arī Āzijas ēdienus, girosu un jaunās “Meistara markas” burgermaizes.

To visu varēs baudīt gan uz vietas pie ērtiem kafijas galdiem, gan iegādāties līdzi ņemšanai.

Saistītie raksti

Veikala izbūvē, kas ilga trīs mēnešus, ir investēti vairāk nekā 350 tūkstoši eiro, veicot telpu pārbūvi “Maxima” veikala vajadzībām.

Tirdzniecības zālē, kuras kopējā platība ir 242 m2, tika radīts īpaši apkārtnei pielāgots veikala interjers un fasādes risinājumi, kā arī ieviesti videi draudzīgi apgaismojuma risinājumi.

LA.lv