Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

FOTO, VIDEO: Sestdien aicina uz “Latvijas gada auto” testa dienu0


“gadaauto.lv”.
“gadaauto.lv”.
Publicitātes foto

Ja pirms divām nedēļām izmēģinājuma braucienus ar jaunākajiem automobiļiem veica konkursa žūrija, tad sestdien, 13. oktobrī, pie tirdzniecības centra “Mols” stāvlaukumā notiks “Latvijas Gada auto testa diena Molā”, kad ikvienam ar auto vadīšanas tiesībām būs iespēja sēsties pie šī gada konkursa pretendentu stūres.

“Latvijas Gada auto” organizators Māris Ozoliņš atzīmē, ka īpaši izdevīgi tas ir tādā gadījumā, ja tiek plānota jauna auto iegāde. Pasākuma dienā būs pieejami īpašie piedāvājumi un akciju cenas auto iegādei.

Bet pats galvenais ir tomēr veikt salīdzinošo testa braucienus. Kā rāda iepriekšējo gadu pieredze, tad tieši savstarpējo konkurējošo auto salīdzināšanā ļauj izdarīt pārdomātāku auto izvēli.

“Automobilī mēs pavadām ilgu mūsu dzīves laiku, bet vēl vairāk tas paņem līdzekļus no mūsu ģimenes budžeta, pat ja ar to nebraucam” norāda M. Ozoliņš.

Savu dalību patlaban jau ir apstiprinājuši un būs iespēja izbraukt ar: “Alfa Romeo Giulia”, “BMW X3”, “Citroën C4 Cactus”, “Dacia Duster”, “Hyundai Kona”, “Jaguar E-Pace”, “KIA CEED”, “Kia Sportage FL MildHybrid”, “Kia Stonic AT”, “Mitsubishi Eclipse Cross”, “Renault Koleos”, “Seat Arona”, “Ssangyong Rexton”, “Subaru XV”, “ŠKODA Fabia”, “ŠKODA Octavia”, “Volkswagen T-Roc”.

Auto skaits vēl tiks papildināts.

Pasākuma organizatori arī aicina uz konkursa 100 kvadrātmetrus lielo “Gada auto” telti, kur katras stundas sākumā notiks bezmaksas drošas braukšanas semināri par tēmu “Distance” un “Braukšanas trajektorija”.

Kāpēc tas ir tik svarīgi satiksmes drošībai. Seminārus vadīs konkursa žūrijas priekšsēdētājs un auto žurnālists Atis Jansons.

Norobežotā teritorijā būs iespēja doties veiklības braucienā. Labākais laiks ar vismazāk soda punktiem izcīnīs jaunu auto uz nedēļas nogali ar pilnu degvielas tvertni.

Visu pasākuma laiku “Gada auto” teltī būs pieejami bezmaksas karstie dzērieni, skanēs mūzika DJ vadībā un par siltumu rūpēsies Intergaz gāzes sildītāji.

Pasākums notiks no plkst.11 līdz 18.

Svarīgi: pieteikties testa braucienos var pierakstoties uz speciālām veidlapām tikai testa dienas laikā pie katra automobiļa pārstāvja. Tas dod iespēju apmeklētājiem labāk plānot savu dienas kārtību, kā arī nav jāstāv rindā.

Informatīvi atbalsta: “Delfi”, “iAuto.lv”, “Latvijas Avīze”, “Tvnet”, “jauniauto.lv”, “Auto ziņas”, “garaza.lv”, “Dieviete.lv”, “dzivoklis.lv”. Atbalsta: tirdzniecības centrs “Mols”, viesnīca “Avalon Hotel”, LAMB, “V4 motors”, “Venden” un “Intergaz”.

LA.lv