Mobilā versija
+1.2°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
4. februāris, 2014
Drukāt

Francūzis mēnesi nakšņos Latvijas mežos, gatavojoties Krievijas pārceļošanai (5)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jau pēc pāris dienām, 6. februārī 43 gadus vecs franču fotogrāfs Stefans Sudjērs (Stephan Soudiere) ieplānojis sākt vairāk nekā 500 kilometru garu ceļu no Bernātiem līdz Zilupei, portālu LA.lv informēja projekta koordinatore Elīna Zunde.

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Savu pārgājienu viņš sāks Latvijas tālākajā rietumu punktā jeb “Zaļajā starā” Bernātos un plāno līdz marta sākumam nokļūt līdz tālākajam punktam austrumos – Zilupes novada Pasienē. Ekspedīcijā fotogrāfs būs nodrošinājies tikai ar pašu nepieciešamāko ēst gatavošanai un nakšņošanai zem klajas debess, kā arī ņems līdzi fotokameru, lai iemūžinātu ceļā sastaptos ļaudis un dabas skaistumu. Fotogrāfs Latvijā jau reiz viesojies pirms desmit gadiem, un mūsu valsts viņam tik ļoti iepatikusies, ka neesot bijis nekādu šaubu, kurp doties treniņgājienam pirms lielās Krievijas ekspedīcijas.

Savā blogā patlaban Sudjērs tikai nožēlo pārāk silto laiku, jo bija cerējis, ka temperatūra turēsies zem -20 grādiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Nu apsveicami !

  2. Malacis! Lai veicas!

  3. Kā tad tā temperatūra varēja turēties zem -20, ja viņa tāda šogad pat nav bijusi?

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+