Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
4. februāris, 2014
Drukāt

Francūzis mēnesi nakšņos Latvijas mežos, gatavojoties Krievijas pārceļošanai (5)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jau pēc pāris dienām, 6. februārī 43 gadus vecs franču fotogrāfs Stefans Sudjērs (Stephan Soudiere) ieplānojis sākt vairāk nekā 500 kilometru garu ceļu no Bernātiem līdz Zilupei, portālu LA.lv informēja projekta koordinatore Elīna Zunde.

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Savu pārgājienu viņš sāks Latvijas tālākajā rietumu punktā jeb “Zaļajā starā” Bernātos un plāno līdz marta sākumam nokļūt līdz tālākajam punktam austrumos – Zilupes novada Pasienē. Ekspedīcijā fotogrāfs būs nodrošinājies tikai ar pašu nepieciešamāko ēst gatavošanai un nakšņošanai zem klajas debess, kā arī ņems līdzi fotokameru, lai iemūžinātu ceļā sastaptos ļaudis un dabas skaistumu. Fotogrāfs Latvijā jau reiz viesojies pirms desmit gadiem, un mūsu valsts viņam tik ļoti iepatikusies, ka neesot bijis nekādu šaubu, kurp doties treniņgājienam pirms lielās Krievijas ekspedīcijas.

Savā blogā patlaban Sudjērs tikai nožēlo pārāk silto laiku, jo bija cerējis, ka temperatūra turēsies zem -20 grādiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Nu apsveicami !

  2. Malacis! Lai veicas!

  3. Kā tad tā temperatūra varēja turēties zem -20, ja viņa tāda šogad pat nav bijusi?

Padomi ceļotājiem uz Āziju; mācies kaulēties, bet nebaro pērtiķus!Pēdējos gados arvien vairāk ceļotāju vēlas doties iepazīt Taizemi, Vjetnamu, Šrilanku, Indiju, kā arī citas Āzijas reģiona valstis. Kad Latvijā jau valda rudens vai ziema, šīs valstis lutina ar lieliskiem, saulainiem un īsteni vasarīgiem laika apstākļiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+