Horoskopi un mistika
Ezoterika

Frāzes, kuras nevajadzētu teikt sievietei saskaņā ar viņas zodiaka zīmi0

Foto – Pixabay

Iegaumē labi

Atceries, brīdināts cilvēks ir apbruņots cilvēks!

Auns

Sievietes šajā zodiaka zīmē ir nekonformistes, un tas nozīmē, ka viņas nepievērsīs uzmanību citu cilvēku viedokļiem. Tā kā viņām ir grūti pieņemt citu cilvēku padomus, labāk nesākt savu priekšlikumu ar frāzi: “Ja es būtu tavā vietā…”

Vērsis

Lai arī sievietēm šajā horoskopa zīmē ir laba ēstgriba, viņas teju jūk prātā, kad kāds par to ieminas personīgi, sakot: “Kā tu vari tik daudz ēst! “ Tas ir sliktākais, ko sieviete Vērsis var dzirdēt no cita cilvēka. Sevis paša labā nekad neko tādu nesaki!

Dvīņi

Pat ja tu grasies teikt patiesību vienai no pašām jūtīgākajām un emocionālākajām zodiaka zīmēm, pacenties to izdarīt, izvairoties no vārdiem: “Nesaproti mani nepareizi, bet…”.

Vēzis

“Kas ar tevi notiek?” Tas ir pats stulbākais jautājumus, ko var uzdot šīs zodiaka zīmes pārstāvei.

Lauva

Nekad sievietei, kas dzimusi Lauvas zīmē nesaki: “Tu tiešām grasies to vilkt mugurā?

Jaunava

Pēc savas dabas ziņkārīgās un asprātīgās Jaunavas negrib justies ierobežotas. “Pārstāj uzdot tik daudz jautājumu” vai “Kam tev tik daudz?” ir tās frāzes, kuras atrodas Jaunavu “melnajā sarakstā”, tāpēc labāk tās neizmantot.

Svari

Būdamas pašas līdzsvarotākās sievietes, viņas reti ļaujas emocijām. Bet, ja tu kādreiz redzi viņas dusmās, tad izspert tādu frāzi kā “nomierinies”, patiešām nav tā labākā ideja!

Skorpions

Kā likt sievietei, kas dzimusi Skorpiona zīmē, pievērst visu savu enerģiju kādai lietai? Tas ir vienkārši. Vienkārši pasaki: “Tu to nevarēsi izdarīt” un gaidi rezultātus. Patiesība slēpjas tajā, ka sievietes Skorpioni sāk darboties vislabāk tad, kad viņām ir vēlēšanās pierādīt, ka viņas kaut ko var izdarīt par spīti citu domām, ka viņas nevar pārsteigt pasauli. Vārdi “Tu to nevarēsi” viņām būs kā izaicinājums!

Strēlnieks

Tā kā viņas vienmēr vēlas, lai citi tās uzskatītu par unikālām un nesalīdzināmām ar citām sievietēm, vēlams nepamodināt Strēlnieka zīmē dzimušo sieviešu dusmas, lietojot tādas frāzes kā: “Tu esi līdzīga savai mammai” vai “Tu runā kā tava draudzene”. Pat norāde uz vismazāko līdzību ar citu sievieti var beigties slikti. Nemaz nemēģini.

Mežāzis

Sievietes, kas dzimušas šajā zīmē, noraida domu, ka kāds var redzēt viņu nestabilitāti vai vājumu. Tāpēc ne pārāk laba doma ir teikt: “Tu esi nogurusi” vai citas tamlīdzīgas frāzes.

Ūdensvīrs

Sievieti, dzimušu Ūdensvīra zīmē, līdz neprātam novedīs frāze: “Tu esi sieviete, ko tu vari par to zināt?”

Zivis

Nekad nesakiet viņām tamlīdzīgas frāzes kā “Tu esi kā dusmīgs suns”.

Avots: Flytothesky

LA.lv